Dunlop Sportmax Roadsport 2 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Dunlop Sportmax Roadsport 2

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop Sportmax Roadsport 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dunlop Sportmax Roadsport 2 to opona motocyklowa zaprojektowana z myślą o jak największej uniwersalności przydającej się przy warunkach panujących w całej Europie. Mieszanka ta ma spełniać wymogi najbardziej potrzebujących kierowców, którzy jeżdżą swoimi maszynami przez cały rok.

Model ten dedykowany jest przez producenta dla motocykli szosowych sportowo-turystycznych i sportowych. Świetnie nadaje się do dynamicznej, a zarazem bezpiecznej jazdy przy każdej pogodzie.

Sportmax Roadsport 2 zbudowany został na bazie poprzedniego modelu. Jest to kontynuacja perfekcyjnej gumy z zastosowaniem jeszcze nowocześniejszych zabiegów poprawiających trakcję i stabilność.

Wykorzystanie dwóch specjalnych składników na powierzchni opony czyni ją mniej ścieralną i trwałą. Za osiąganie optymalnej temperatury pracy odpowiadają dwie mieszanki między warstwowe w wewnątrz ogumienia.

Bieżnik wykonany został w technologii Chamber last tuning Technology. To specjalne nacięcia, które pomagają wyrzucać wodę spod powierzchni opony.

Dostępne rozmiary opon Dunlop Sportmax Roadsport 2

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.