Dunlop Sportmax GPR300 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Dunlop Sportmax GPR300

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop Sportmax GPR300

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dunlop Sportmax GPR300 to motocyklowa radialna opona szosowa przeznaczona do jazdy turystycznej oraz miejskiej na krótkich dystansach. Propozycja Dunlopa jest świetnym wyborem, jeśli chodzi o jakość oraz atrakcyjną cenę.

Koncern Dunlop to ponad 125 lat doświadczenia w produkowaniu różnego rodzaju ogumienia do aut osobowych oraz motocykli. Dunlop od lat jest jednym z najbardziej utytułowanych producentów ogumienia na świecie. Auta, które miały założone opony koncernu wygrywały słynny wyścig LeMans 24h ponad 30 razy!

Czy warto kupić Dunlop Sportmax GPR300?

Bieżnik Dunlop Sportmax GPR300 został zaprojektowany przez inżynierów Dunlop w taki sposób, aby zapewnić dobre osiągi w trudnych warunkach miejskich. Konstrukcja opony jest lekka i elastyczna co zapewnia poręczność, komfort i stabilność podczas jazdy. Przez wielu kierowców jednośladów ogumienie od Dunlop jest polecane jako dobry wybór w dobrej cenie. 

Dunlop Sportmax GPR300 korzysta z nowej mieszanki kauczuku oraz krzemionki co znacznie wydłuża przebieg opony, oraz jej przyczepność na mokrej nawierzchni. Opony jest wykonana w innowacyjnej technologii Jointless Belt. JLB zapewnia większy komfort jazdy oraz bardziej stabilną powierzchnię, jaką Sportmax GPR 300 styka się z nawierzchnią drogi, co przekłada się na lepszą przyczepność.

Sportmax GPR 300 łączy atrakcyjną cenę z dobrym komfortem jazdy (nawet podczas osiągania dużych prędkości) oraz przyczepnością, która charakteryzuje opony szosowe. Każdy motocyklista od Dunlop Sportmax GRP 300 dostanie dokładnie to, czego potrzebuje. Więcej pewności i kontroli podczas jazdy jednośladem w trudnych warunkach miejskich.

Dostępne rozmiary opon Dunlop Sportmax GPR300

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.