Dunlop Sportmax Roadsmart III Scooter

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop Sportmax Roadsmart III Scooter

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dunlop Sportmax Roadsmart III Scooter to opona przeznaczona do motocykli i skuterów. Sprawdzi się zarówno w przypadku sportowej, jak i turystycznej jazdy. Przednia opona zapewnia komfortowe pokonywanie zakrętów przy użyciu niewielkiej siły. Zawarta w niej mieszkanka gwarantuje dobrą zwrotność i stabilność, co zostało potwierdzone dużą ilością specjalistycznych testów.

Ogumienie Dunlop Sportmax Roadsmart III Scooter cechuje się nowoczesnym bieżnikiem, którego wzór sprawia, że jazda na mokrej nawierzchni staje się bezpieczna. Opona pozwala na sprawne odprowadzanie wody, co daje możliwość bezpiecznego podróżowania podczas deszczu.

Opona Dunlop Sportmax Roadsmart III Scooter przeszła testy zużycia, z których wynika, że prezentowany model ma pozytywny wpływ na poprawę przebiegu. Z tego powodu opisywane ogumienie jest nie tylko bezpieczne, ale też bardzo opłacalne w codziennym użytkowaniu. Podobnie jak inne modele wyprodukowane przez cenioną markę Dunlop cieszy się doskonałymi opiniami i dużym zainteresowaniem.

Dostępne rozmiary opon Dunlop Sportmax Roadsmart III Scooter

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.