Triangle X TW 401

Triangle
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Triangle X TW 401

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.44/6

Triangle Winter X TW401 to zimowa opona do samochodów osobowych przeznaczona do użytku w łagodnych warunkach pogodowych. Opony te wyróżniają się niezawodnymi właściwościami trakcyjnymi oraz skutecznym hamowaniem na mokrej i zaśnieżonej nawierzchni. Nowość 2020 Triangle Winter X TW401 przypadnie do gustu tym, którzy przyzwyczaili się do tego, że za minimalną cenę dostają najwięcej.

Opony zimowe Triangle Winter X TW401 należą do klasy opon High Performance (H/P), dlatego też oferują dobre osiągi w zakresie prędkości na drogach Europy Środkowej. Guma przewyższa swoich rówieśników pod względem prowadzenia o 11%, stabilności kierunkowej o 13%, wydajności o 18% i trwałości o 14%.

Bieżnik opony Triangle Winter X TB401 jest symetryczny i kierunkowy. Centralną część bieżnika tworzą klocki w kształcie klina, które zbiegają się ku środkowi z lekkim przesunięciem. Głębokie rowki przecinają kilka bloków naraz, tworząc rodzaj "wiążącej" siatki, która służy jako doskonały element odwadniający i zaczepiający.

Dwa szerokie rowki obwodowe, wraz z rowkami ukośnymi i poprzecznymi, natychmiast usuwają płyny i zaspy śniegu z powierzchni styku opony z nawierzchnią, zapobiegając ryzyku poślizgu.

Solidne, otwarte makrobloki zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić doskonałe właściwości jezdne, a ich duży rozmiar pozytywnie wpływa na stabilność powierzchni styku opony Triangle WinterX TW401 z podłożem.

Cała powierzchnia bieżnika pokryta jest lamelami w kształcie fali, które dodają bieżnikowi "gumowatości". Optymalne rozmieszczenie wszystkich elementów bieżnika opony jest kluczem do redukcji hałasu i wibracji, dzięki czemu nawet przy bardzo wysokich prędkościach jazda samochodem w kabinie jest całkiem komfortowa, a tor jazdy jest płynny, bez szarpnięć i ostrych wstrząsów.

Wybierając i kupując opony Triangle Winter X TB401 do samochodów osobowych, jazda zimą przyniesie wiele przyjemności, a nie obawę o własne życie i dyskomfort.

Dostępne rozmiary opon Triangle X TW 401

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.