Goodyear Efficientgrip | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Goodyear Efficientgrip

Goodyear
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Goodyear Efficientgrip

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.15/6

Goodyear EfficientGrip to letnia opona szosowa do użytku terenowego, która została wprowadzona na rynek w 2012 roku. Jego zalety to komfort jazdy i komfort akustyczny, niezawodna przyczepność, oszczędność paliwa i doskonała trwałość.

Opony Goodyear EfficientGrip mają asymetryczny wzór bieżnika, którego cechy funkcjonalne pomagają kierowcom terenowym radzić sobie w trudnych sytuacjach na drodze. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii FuelSaving, guma charakteryzuje się niskimi oporami toczenia.

Na zmniejszenie tej liczby wpłynęło również obniżenie masy konstrukcji opony, optymalizacja kształtu stopki oraz zastosowanie opatentowanej warstwy amortyzującej CoolCushion. Wszystkie te innowacje technologiczne zaowocowały poprawą zużycia paliwa o 14% i wydłużeniem czasu pracy o 16%, w porównaniu do analogicznych modeli innych marek.

Guma zawiera związek krzemionki, który przyczynia się do zwiększenia wydajności, wytrzymałości na rozciąganie i trwałości. Specjalne wypełniacze kleju zwiększające przyczepność opony Goodyear EfficientGrip w każdych warunkach pogodowych poprawiają trakcję.

Właściwości te zapewniają bezpieczną jazdę i szybkie hamowanie gumy, nawet podczas intensywnych opadów deszczu. Wysoka odporność gumy na ścieranie znacznie wydłuża żywotność klocków bieżnika i zapobiega ich deformacji. Obszerny system odprowadzania wody pomaga lepiej kontrolować zjawisko aquaplaningu. Składa się ona z czterech szerokich i głębokich kanałów obwodowych, licznych rowków poprzecznych i szczelin w blokach bieżnika. Rowki te błyskawicznie odprowadzają wodę poza obszar styku opony z podłożem.

Stabilne i precyzyjne prowadzenie jest zapewnione dzięki żebrom w bieżniku opony Goodyear EfficientGrip. Na ich powierzchni znajdują się zakrzywione, trójwymiarowe żebra, które wzmacniają ich kontakt z nawierzchnią drogi. Solidne żebro w centralnej części bieżnika zwiększa stabilność kierunkową przy dużej prędkości.

Potężne strefy barkowe zostały zaprojektowane tak, aby utrzymać stabilność pojazdu podczas manewrowania i pokonywania zakrętów. Dzięki specjalnej konstrukcji bloków zwiększono właściwości hamowania opony, a droga hamowania na mokrej nawierzchni skróciła się o 5%. Opona ta przyczynia się również do bardziej płynnej jazdy i niższego poziomu hałasu.

Dostępne rozmiary opon Goodyear Efficientgrip

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.