General Grabber A/S 365 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

General Grabber A/S 365

General
Dostawa gratis

Wyszukaj opony General Grabber A/S 365

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

General Grabber A/S 365 to opona całoroczna, która przeznaczona została samochodom osobowym z napędem 4x4. Model ten pozwala na poczucie bezpieczeństwa i komfortu podczas każdej pory roku, zapewniając optymalne osiągi. Wszystko to, jak na klasę ekonomiczną przystało, w niskiej, przystępnej cenie.

Zastosowano tutaj bieżnik kierunkowy, który charakteryzuje się świetnym systemem drenażu. Sprawne odprowadzanie wody jest kluczem do zapewnienia odpowiedniej przyczepności w zróżnicowanych warunkach, przed którą stawiana jest opona całoroczna. Dzięki rowkom w kształcie litery V nie trzeba martwić się o nadmierny wpływ aquaplaningu. 

Cała konstrukcja została zbudowana z mieszanki gumowej z dodatkiem krzemionki, która pozwala na zachowanie wysokiej elastyczności, niezależnie od temperatury otoczenia. Zwiększa to wytrzymałość ogumienia, za czym idzie wolniejsze ścieranie się bieżnika. 

Marka General nie zapomniała również o komforcie akustycznym. Dzięki zoptymalizowaniu pracy bieżnika zredukowano hałas dochodzący do wnętrza pojazdu.

Popularne rozmiary opon General Grabber A/S 365

Dostępne rozmiary opon General Grabber A/S 365

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: Nieczynne

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.