Goodyear EfficientGrip Cargo 2

Goodyear
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Goodyear EfficientGrip Cargo 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Goodyear EfficientGrip Cargo 2 to letnia opona reprezentująca segment premium, która jest produkowana z myślą o samochodach dostawczych i lekkich samochodach ciężarowych. Kierowcy tego typu samochodów, którzy szukają najlepszych parametrów dostępnych na rynku, z pewnością nie będą żałowali wyboru.

Opona została wyposażona w bieżnik o konstrukcji asymetrycznej, który gwarantuje optymalną przyczepność na suchych nawierzchniach oraz zwiększone bezpieczeństwo w utrudnionych warunkach pogodowych.

Profesjonalnie rozłożone bloki i system rowków skutecznie usuwają nadmiar cieczy spod opon, dzięki czemu ich konstrukcja szybko się osusza, a samochód jest mniej podatny na poślizg i zjawisko aquaplaningu, będącego skutkiem zbyt grubej warstwy wody między oponą a podłożem. Funkcjonalna budowa stanowi więc dodatkowe zabezpieczenie podczas jazdy w trudnych warunkach pogodowych.

Do wykonania tego modelu użyto profesjonalnej kombinacji gum wzbogaconej krzemionką, która zwiększa przyczepność na śliskiej jezdni, a także wpływa pozytywnie na odporność i równomierne zużycie. 

System bloków na bieżniku i wzmocniona konstrukcja opony sprawiają, że cechuje się ona optymalną sztywnością i jest przystosowana do większych gabarytów. Nawet podczas szybkiej jazdy z dużym obciążeniem guma nie traci swoich właściwości, gwarantując stabilizację i poczucie komfortu.

Rzeźba bieżnika pozwala mu również na dostosowywanie się do zastanych warunków oraz skrócony czas hamowania. 

Goodyear to amerykański koncern, który funkcjonuje w branży oponiarskiej już od ponad stu lat, a dziś jest jednym z największych producentów ogumienia na świecie. Dał się poznać jako twórca produktów o najwyższej jakości, dbający o stały rozwój i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom kierowców. Liczne produkty Goodyear są regularnie wyróżniane w testach i przeglądach.

Testy opony letniej Goodyear EfficientGrip Cargo 2

  • Test ADAC Van w rozmiarze 215/65 R16, opona letnia Goodyear EfficientGrip Cargo 2 otrzymała notę dobrą (2. miejsce, 2019 r.). 

Dostępne rozmiary opon Goodyear EfficientGrip Cargo 2

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.