Yokohama BlueEarth Winter V906

Yokohama
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Yokohama BlueEarth Winter V906

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Yokohama BlueEarth Winter V906 to opona zimowa klasy premium. Przeznaczona jest do samochodów kompaktowych, sedanów i pojazdów typu SUV. Ogumienie japońskiej marki charakteryzuje się ulepszoną wydajnością, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii. 

Konstrukcja bieżnika oparta jest na koncepcji Harmony Tread Design czyli zastosowanie rowków w kształcie litery V oraz równomierne rozmieszczone klocki z lamele 3D, które znacznie poprawiają wydajność i zwiększa przyczepność na wszystkich nawierzchniach, po których jeździmy w czasie zimy. 

Mieszanka gumowa bieżnika, składająca się z krzemionki gwarantuje lepszą przyczepność na mokrej nawierzchni, dzięki czemu poprawia bezpieczeństwo i komfort jazdy. Co więcej, kauczukowy podkład bieżnika, zapewnia niższe opory toczenia.

Yokohama BlueEarth Winter V906 to opona, która poradzi sobie w każdych zimowych warunkach. Opona została wyprodukowana z myślą o najbardziej wymagających kierowcach, którzy cenią sobie komfort i pewność jazdy, a także oczekują najwyższego poziomu bezpieczeństwa bez względu na panujące warunki pogodowe.

Dostępne rozmiary opon Yokohama BlueEarth Winter V906

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.