Opony zimowe Yokohama | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony - 24opony.pl

Opony zimowe Yokohama

Yokohama
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

5.20/6

Wyszukaj
zimowe opony
Yokohama

Szerokość

Profil

Średnica

O producencie opon zimowych Yokohama

Zima to okres, w którym kierowca poszukuje przede wszystkim bezpiecznych opon, odpornych na wpływ mokrej nawierzchni i zjawisko aquaplaningu. Ważne jest, aby opony zimowe zachowywały sterowność samochodu i posiadały bezpieczną drogę hamowania. Warto postawić na sprawdzone rozwiązania, takie jak opony zimowe Yokohama.

Japońska marka opon zimowych Yokohama znajduje się w czołówce, co do wielkości, producentów ogumienia zimowego. Pełna nazwa firmy brzmi Yokohama Rubber Company. Powstała w 1916 roku przez porozumienie japońskiej firmy Yokohama Cable Manufacturing z amerykańską B.F. Goodrich.

W przeszłości marka specjalizowała się w sektorze opon zimowych do samochodów ciężarowych. Współcześnie japoński producent wykorzystuje wieloletnie doświadczenie w branży tworząc wysokiej jakości opony zimowe.

Opony zimowe Yokohama w testach

Opony zimowe Yokohama zostały przetestowane nie tylko na trudnych, japońskich drogach. Filozofią produkcji japońskiej marki jest zapewnienie solidności i trwałości. Dlatego ogumienie na sezon zimowy Yokohama przed wypuszczeniem na rynek podlega testom w różnych częściach świata.

Dzięki temu twórca opon zimowych zyskuje pewność, że podołają one zmiennym warunkom pogodowym na każdej części globu.

Należy też wspomnieć, że opony zimowe Yokohama biorą regularny udział w testach niezależnych. Eksperci z ADAC, TCS, Auto Bild i wielu innych, chwalą ogumienie na sezon zimowy japońskiego producenta.

Dla europejskiego kierowcy ważny jest też fakt, że opony zimowe Yokohama zdobyły oznaczenie 3PMSF. Dzięki temu wiadomo, że przeszły kolejne, dodatkowe testy mające na celu sprawdzenie czy spełniają one warunki poruszania się na drogach Unii Europejskiej.

Ile kosztują opony zimowe Yokohama?

Opony zimowe Yokohama dostępne są w bardzo szerokich widełkach cenowych. W ofercie producenta znajdziesz opony od najtańszych, aż po opony zimowe klasy premium. Dzięki temu Yokohama zapewnia ogumienie na każdą kieszeń.

Każdy model opony zimowej marki Yokohama, niezależnie od ceny charakteryzuje się jednak trwałością, solidnością i wysokim standardem bezpieczeństwa w trudnych warunkach pogodowych. Sprawdź ofertę Yokohama na 24opony.pl i wybierz ogumienie zimowe dostosowane do Twoich potrzeb!

Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2021 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia