Goodyear Excellence | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Goodyear Excellence

Goodyear
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Goodyear Excellence

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

4.74/6

Goodyear Excellence to opona letnia, która zapewnia pełną kontrolę nad pojazdem, niezależnie od warunków. Jest to model przeznaczony samochodom osobowym, których kierowcy cenią sobie ogumienie wykonane z najwyższej jakości materiałów, bezpieczeństwo, jak i komfort z jazdy. 

Jak na oponę klasy premium przystało, Excellence została wyposażona w specjalistyczną mieszankę gumową, która dostosowuje się do nawet najbardziej skrajnych warunków pogodowych, pozwalając na zachowanie pełnej kontroli nad pojazdem.

Odpowiednio dobrany stosunek polimerów i krzemionki przyczynia się do zmniejszonej możliwości uszkodzeń mechanicznych – wlicza się w to również wolniejsze zużywanie się bieżnika, czego efektem jest długa żywotność całej konstrukcji. 

Koncern Goodyear doskonale zdaje sobie sprawę, że komfort akustyczny jest bardzo ważny, szczególnie przy częstej i dynamicznej jeździe. Specjaliści pracujący nad oponą Excellence sprawili, że jest ona niezwykle cichym modelem, który redukuje niepotrzebne szumy i hałasy.

Jednocześnie nie można zapomnieć też o potrzebie ograniczenia kosztów eksploatacyjnych – w tym zakresie udało się obniżyć ilość spalanego paliwa. Wszystko to dzięki obniżeniu oporów toczenia, co było następstwem optymalizacji nacisków działających na oponę. 

Całość dopełniona została bieżnikiem, który pozwala cieszyć się świetną przyczepnością zarówno na mokrych, jak i suchych terenach. Wzmocniona konstrukcja wyposażona została w liczne rowki i lamele, które szybko odprowadzają wodę i zanieczyszczenia. Efektem jest zmniejszenie prawdopodobieństwa poślizgu, jak i krótka droga hamowania. 

Opona Goodyear Excellence to świetny wybór na okres letni, który zapewnia bezpieczeństwo i pełną kontrolę nad pojazdem. Zastosowanie nowoczesnych technologii i najwyższej jakości materiałów pozwoliło na stworzenie modelu, który sprawdzi się w szerokim zakresie warunków pogodowych, zawsze zachowując dobrą przyczepność. Na chwilę obecną nie przeprowadzono żadnych testów porównawczych tej opony, jednak opinie klientów są bardzo pozytywne. 

Dostępne rozmiary opon Goodyear Excellence

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.