Dunlop GeoMax MX53 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Dunlop GeoMax MX53

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop GeoMax MX53

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dunlop GeoMax MX53 to niekwestionowany lider opon spełniających największe wymagania w terenie. Jest to projekt bazujący na doświadczeniu zbieranym w wyścigach motocykli. Projektanci z Dunlop przy budowie opierali się na badaniach i licznych testach, żeby zapewnić maksymalne właściwości opony w ciężkich warunkach.

To ogumienie jest następcą modelu MX52. Od poprzednika różni się zwiększonymi osiągami w zróżnicowanym terenie. Ma jeszcze lepszą trakcję w kopnym piasku. Potrafi wygrzebać się z gęstego błota i to w bardzo szybkim tempie. Niewątpliwą zaletą tej mieszani jest właśnie szybkość działania. Dlatego z powodzeniem może być używana w sportach motorowych.

Dla kogo Dunlop GeoMax MX53?

Producent dedykuje opony Dunlop GeoMax MX53 dla wszystkich motocykli crossowych. To w nich MX53 pokazuje cały swój potencjał opony terenowej. Dzięki niemu kierowca ma świetną kontrolę podczas poślizgów, a do tego poprawiona jest przewidywalność. Pokonywanie zakrętów jest niebywale precyzyjne i sprawia niezwykłą przyjemność. Hamowanie odbywa się w sposób skuteczny. Opona wrzyna się w podłoże niczym ostry nóż. Motocykl staje na każde naciśnięcie dźwigni.

Mieszanka została przygotowana na pośredni teren. Spełnia swoje zadania na miękkim podłożu, jak również w twardych warunkach. Opracowany bieżnik i jego kostki zapewniają trzymanie w każdym terenie. Wydłużone klocki ułożone na oponie fenomenalnie wgryzają się w ziemię i sprawiają, że motocykl mknie do przodu. Ustawione na przemian wzdłuż opony potrafią robić spustoszenie, wyrywając i pozostawiając sypki grunt za sobą.

Popularne rozmiary opon Dunlop GeoMax MX53

Dostępne rozmiary opon Dunlop GeoMax MX53

10 cali

Pokaż ofertę

12 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.