Dunlop Sport | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Dunlop Sport

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop Sport

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dunlop Sport to letnie opony bardzo wysokiej jakości, które świetnie sprawdzają się w autach osobowych używanych zarówno do jazdy miejskiej, jak i wypadów poza miasto.

Pod względem parametrów opony klasyfikują się w czołówce swojej kategorii cenowej. Liczne, przeprowadzane już od kilku lat testy bezpieczeństwa klasyfikują je jako opony dobre i polecane kierowcom.

Opony te posiadają nikły wpływ na zużycie paliwa, co osiągnięto dzięki zastosowaniu nowoczesnej mieszanki gumowej, dzięki czemu klasyfikuje się je jako opony przyjazne dla środowiska. Hałas generowany przez opony również stawia je na równi z produktami najwyższej klasy.

Asymetryczny bieżnik i odpowiednio zaprojektowane rowki odprowadzające wodę sprawiają, że poziom aquaplaningu w przypadku tego modelu jest bardzo niski, co zapewnia przyczepność, stabilność i doskonałe prowadzenie nawet na najbardziej mokrej powierzchni.

W samochodach z tymi oponami jazda jest wygodna i komfortowa. Opony bez wątpienia są warte polecenia, co potwierdzają opinie użytkowników.

Popularne rozmiary opon Dunlop Sport

Dostępne rozmiary opon Dunlop Sport

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.