Dunlop Mutant

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop Mutant

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dunlop Mutant powstał z pomysłu stworzenia opony uniwersalnej dla najnowszego, nowo powstałego trendu sprzedaży motocykli typu adventure. Ten rynek rozwija się bardzo dynamicznie i potrzebuje, aby znani i najlepsi producenci opon motocyklowych na świecie nadążyli za tym coraz bardziej rozwijającym się popularnym segmentem.

Ogumienie to dedykowane jest do takich motocykli jak KTM Adventure, Ducati Multistrada, BMW GS, Triumph Tiger czy Suzuki V-Strom. Nawet najnowsze dziecko z firmy Harley-Davidson wyposażone jest seryjnie w ten model. Pan America 1250 świetnie spisuje się na każdym rodzaju nawierzchni w połączeniu z Dunlop Mutant.

Dla kogo opony Dunlop Mutant?

Model opon Dunlop Mutant przeznaczony jest nie tylko na utwardzone drogi. Genialnie zachowuje się w grząskim i trudnym terenie. Radzi sobie doskonale na żwirze lub piachu. Kierowcy motocykli mogą z pełną swobodą zjeżdżać z asfaltowych dróg na boczne piaszczyste ścieżki.

Bieżnik jest bardzo interesujący. To łuskowate kształty ułożone jeden przy drugim. Odpowiadają one za uniwersalny kontakt z podłożem. Zmniejszają opory toczenia na twardej nawierzchni bitumicznej. Pomaga to w zaoszczędzeniu paliwa, szczególnie podczas długich wojaży. W terenie, łuski w bieżniku bardzo dobrze wgryzają się w podłoże. Poprawiają w ten sposób trakcję, tak potrzebną w trudnych warunkach terenowych.

Dodatkowym atutem modelu Mutant jest możliwość stosowania go przez cały rok. Producent potwierdza, że jest to opona wielosezonowa. Założona raz, wystarczy na zdobycie wielu tysięcy kilometrów.

Dostępne rozmiary opon Dunlop Mutant

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.