Dunlop Trailmax Meridian

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop Trailmax Meridian

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dunlop Trailmax Meridian to wysokiej jakości opony przeznaczone do motocykli turystycznych. Zostały zaprojektowane w oparciu o specyfikę i złożone wymagania nawet najbardziej zaawansowanych technologicznie jednośladów. Stworzone do tego, aby wygodnie i bezpiecznie podróżować.

Opony te zapewniają wysokie osiągi. W porównaniu do wcześniejszej wersji tych opon przebieg został znacząco wydłużony. Zużywają się one równomiernie, co wpływa pozytywnie na komfort ich użytkowania. Bieżnik zaprojektowany został w taki sposób, aby doskonale odprowadzać wodę i zapewniać doskonałą przyczepność na mokrej nawierzchni. Zapewnia to technologia marki Dunlop Multi Tread. 

Zalety Dunlop Trailmax Meridian

Dunlop Trailmax Meridian wykonane zostały ze specjalnej mieszanki gumy Hi-Silica. Dzięki niej są one zdecydowanie bardziej elastyczne w niższych temperaturach. Osnowa Rayon Ply Casing umożliwia zwiększenie przebiegów oraz szybsze nagrzewanie. Jest to szczególnie ważne w przypadku motocyklistów, którzy podróżują na swoich jednośladach przez cały rok. 

Tylna opona została zróżnicowana pod względem składu. Nowa mieszanka zastosowana została w środkowej jej części i sięga aż pod mieszankę barku. Sprawia, to że poprawia się ogólna sztywność opony, a to wpływa na bardziej komfortowe prowadzenie oraz zwiększoną trakcję podczas przyspieszania. 

Dwuwarstwowa warstwa osnowy Rayon Ply zastosowana została zarówno na przedniej, jak i tylnej oponie. W połączeniu z bezszwowym opasaniem zapewnia pewną i przede wszystkim bezpieczną jazdę motocyklem.

Popularne rozmiary opon Dunlop Trailmax Meridian

Dostępne rozmiary opon Dunlop Trailmax Meridian

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.