Continental VikingContact 7

Continental
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Continental VikingContact 7

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Continental VikingContact 7 to opony zimowe, które dają gwarancję bezpiecznej jazdy na zaśnieżonych, czy oblodzonych drogach.

Specjalna mieszanka gumowa z dodatkiem krzemionki oraz oleju słonecznikowego pozwala zachować elastyczność w niskich temperaturach, co za tym idzie ten model opon charakteryzuje się dobrą przyczepnością na zimnej powierzchni.

Dzięki sieci głębokich rowków sprawnie odprowadzana zostaje woda oraz błoto tworzące się po śniegu, co daje gwarancję, iż nie zostanie utracona kontrola nad prowadzeniem samochodu, a tym samym pojazd nie wpadnie w poślizg na zlodowaciałej nawierzchni.

Połączenie klocków bieżnika gumowymi mostkami sprawia, iż opona staje się bardziej sztywna, co przyczynia się do stabilnej oraz precyzyjnej jazdy na zakrętach.

Znajdujące się liczne lamele w trójwymiarze zapewniają lepszą przyczepność, dlatego opona bez problemu trzyma się drogi. Niektóre rozmiary opon Continental VikingContact 7 dostępne są z technologią ContiSeal, która umożliwia dalszą bezpieczną jazdę na określonym dystansie po przebiciu.

Dostępne rozmiary opon Continental VikingContact 7

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.