Mitas MC35 S-Racer 2.0 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Mitas MC35 S-Racer 2.0

Mitas
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Mitas MC35 S-Racer 2.0

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Mitas MC35 S-Racer 2.0 to połączenie właściwości opon wprost z torów wyścigowych z bezpieczeństwem, które jest tak ważne podczas ulicznych podróży. Model ten został zaprojektowany z myślą o skuterach, których kierowcy doceniają wysokie osiągi i możliwość agresywnych manewrów zawsze wtedy, kiedy tego pragną. Zastosowano tutaj podział na trzy możliwości, które różnią się właściwościami mieszanki gumowej.

Za wysokie możliwości jezdne odpowiada tutaj zaawansowana rzeźba bieżnika, którą charakteryzują rowki tworzące system drenażu opony. Dzięki temu woda zostaje sprawnie odprowadzona, przez co zredukowany zostaje wpływ akwaplanacji na stabilność prowadzenia. Jednocześnie postarano się wzmocnić karkas konstrukcji, przez co z łatwością utrzymasz tor jazdy i agresywnie wejdziesz w zakręty. 

Wszystko to oparte zostało o mieszankę gumową, która jest autorską produkcją czeskiego koncernu. Postawiono tutaj na bardzo wytrzymałe połączenie krzemionkowe, które zagwarantowało odporność ogumienia na pomniejsze uszkodzenia mechaniczne, a w tym przecięcia i odkształcenia. W tym samym czasie zredukowano szybkość ścierania się bieżnika, co sprawia, że cała konstrukcja zachowuje swoje właściwości przez długi czas.

Doskonale zdając sobie sprawę z potrzeby ekonomii jazdy podczas ulicznych przejażdżek, marka Mitas postawiła tutaj na obniżone opory toczenia. W ten sposób zredukowano ilość spalanego paliwa, co przekłada się nie tylko na oszczędność, ale również na zminimalizowanie emisji dwutlenku węgla do atmosfery.

Popularne rozmiary opon Mitas MC35 S-Racer 2.0

Dostępne rozmiary opon Mitas MC35 S-Racer 2.0

10 cali

Pokaż ofertę

12 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.