Opony Bridgestone - tanie opony letnie i zimowe - 24opony.pl

Bridgestone

Opony Bridgestone

Opony samochodowe Bridgestone

Założycielem marki opon Bridgestone jest Shojiro Ishibashi - w dosłownym tłumaczeniu Stone Bridge, czyli kamienny most. Stąd wzięła się nazwa japońskiego koncernu, który powstał w 1931 roku.

Opony Bridgestone można utożsamiać z największym producentem ogumienia i artykułów gumowych na całym świecie. Co ciekawe japoński koncern opon posiada około 140 fabryk w 20 państwach świata. Japoński producent posiada również dwie fabryki w Polsce - w Starogardzie Szczecińskim oraz w Poznaniu.

Dla właścicieli marki opon Bridgestone niezwykle istotna jest ochrona środowiska podczas produkcji swoich opon. Kamieniem milowym w działalności koncernu było stworzenie fabryki Bridgestone, która osiągnęła zerową ilość odpadów. Pokazuje to, że marka nie tylko dwa o opinie klientów, ale również o środowisko.

Japońska marka Bridgestone była również dostawcą opon dla Formuły 1, oraz przez kilka lat dostawcą opon do Moto GP. Marka kojarzona jest ze sportami motorowymi na całym świecie! Więc producent jest przygotowany na najwyższe osiągi i prędkości swojego ogumienia, dostosowując swoje produkty do potrzeb kierowców.

Dlaczego warto kupić Bridgestone?

O jakości marki opon Bridgestone świadczą wszelkie wyróżnienia. Działania japońskiego producenta zostały wielokrotnie docenione poprzez przyznanie firmie tytułu Producenta Opon Roku - w różnych kategoriach.

W ofercie Bridgestone dostępne są opony osobowe, dostawcze, 4x4, motocyklowe, sportowe czy ciężarowe. Firma zajmuje się również produkcją części do samochodów, a nawet sprzętu do niektórych dyscyplin sportowych.

Opony Bridgestone uświadczysz u producentów aut każdej klasy. Zaczynając na pojazdach klasy ekonomicznej, kończąc na samochodach klasy premium. Mowa o takich markach samochodów osobowych jak: VW, Ford, BMW, Mercedes, GM, Renault, Toyota, Fiat oraz ciężarówkach Mercedes, Renault, Volvo, Scania, MAN, DAF i Iveco.

Testy opon Bridgestone

Weźmy pod lupę testy modelu Bridgestone Potenza S001. Opona letnia chwalona jest za niebanalną precyzję prowadzenia, sportowe osiągi oraz doskonałą kontrolę na mokrej nawierzchni. Czy można chcieć czegoś więcej od opony na lato?

Potwierdzeniem powyższych słów są testy: Test TCS 2020, Test ÖAMTC 2020 oraz Test Auto Bild 2020, gdzie ogumienie otrzymało zadowalające opinie wśród ekspertów. Rozmiary, które wykorzystano do testów opon całorocznych to 225/40 R18 oraz 245/45 R18.

Wyszukaj opony
Bridgestone

Szerokość

Profil

Średnica

Pozostałe opony Bridgestone

płatności elektroniczne
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: Nieczynne

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2019 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia