Bridgestone Turanza T001 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Bridgestone Turanza T001

Bridgestone
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Bridgestone Turanza T001

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 4 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.08/6

Opona letnia Bridgestone Turanza T001 to optymalny wybór dla wszystkich kierowców, którzy chcą cieszyć się pełnymi osiągami i bezpieczeństwem na drodze, nie zapominając o ciszy wewnątrz kabiny. Bridgestone Turanza T001 to guma, która dzięki swoim unikalnym właściwościom dobrze sprawdza się w każdych warunkach pogodowych, które potrafią zaskoczyć latem.

Zastosowanie technologii NanoPro-Tech znacznie zmniejszyło opory toczenia (nawet o 19%), a płaski profil opony pozwolił zwiększyć powierzchnię styku opony z nawierzchnią, co przełożyło się na zwiększenie przyczepności i poprawę prowadzenia.

Opona ta jest jedną z najbardziej popularnych w portfolio japońskiego koncernu. Należy do linii Turanza, idealnej dla samochodów rodzinnych, popularnych sedanów lub kombi, czyli aut typowo średniej klasy. Parametry gumy zachowują idealną równowagę pomiędzy prowadzeniem, komfortem i oszczędnością. Opony zachowują się dobrze zarówno w mieście, jak i na autostradzie.

Inne produkty Bridgestone, takie jak Ecopia (guma do mniejszych samochodów, głównie do jazdy po mieście) czy Adrenalin/Potenza (opony do samochodów o dużej mocy i sportowym charakterze), nie są tak popularne wśród kierowców, mimo że mają szerokie grono odbiorców.

Specjalnie opracowany asymetryczny wzór bieżnika z unikalnym rowkiem środkowym, który pomaga obniżyć poziom hałasu o 10%, zapewnia bardziej komfortowe wrażenia z jazdy. Duże boczne bloki bieżnika zapewniają odpowiednią sztywność i natychmiastową reakcję na działania kierowcy. Unikalna konstrukcja bieżnika zwiększa również odporność opony letniej Bridgestone Turanza T001 na uszkodzenia mechaniczne.

Dzięki zastosowaniu zaawansowanej mieszanki, żywotność opony letniej Bridgestone Turanza T001 została wydłużona - co więcej, opona zużywa się równomiernie na całej powierzchni bieżnika, zapewniając bezpieczeństwo i pełne osiągi przez cały okres eksploatacji.

Guma Bridgestone Turanza T001 to bez wątpienia produkt z segmentu opon premium, który można uznać za jeden z najlepszych w swoim segmencie. Guma ma bardzo szerokie zastosowanie, świetnie sprawdza się zarówno w mieście, gotowa na dojazdy do pracy czy na zakupy, jak i długie rodzinne wyprawy na wakacje.

Dostępne rozmiary opon Bridgestone Turanza T001

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2021 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia