Mitas MC7 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Mitas MC7

Mitas
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Mitas MC7

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Mitas MC7 to letnie ogumienie, którego przeznaczeniem jest praca w klasycznych motocyklach sportowych o małej pojemności. Model ten zaprojektowano z myślą o twardych nawierzchniach, gdzie kierowca może pozwolić sobie na osiąganie wysokich prędkości bez zmartwień o utratę przyczepności i bezpieczeństwa.

Za właściwości jezdne odpowiada tutaj zaawansowana rzeźba bieżnika, której wzmocniony karkas i odpowiedni profil zapewniają kontrolę nawet podczas trudnych i agresywnie branych zakrętów. Jednocześnie nie zapomniano o sprawnym systemie drenażu, który szybko odprowadza zanieczyszczenia, co zmniejsza negatywny wpływ akwaplanacji.

Cała konstrukcja została stworzona w oparciu o wysokiej jakości mieszankę gumową z dodatkiem krzemionki, co pozwoliło na uzyskanie sprawności przez długi czas. Przebiegi łączą się tutaj z zachowaniem odpowiedniej elastyczności nawet w wysokich temperaturach, co przekłada się bezpośrednio na wysoką odporność na pomniejsze uszkodzenia mechaniczne, a w tym przecięcia i przebicia.

Popularne rozmiary opon Mitas MC7

Dostępne rozmiary opon Mitas MC7

18 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.