Goodyear Duramax Steel

Goodyear
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Goodyear Duramax Steel

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Goodyear Duramax Steel doskonale przystosowana do pracy przy dużych obciążeniach i wysokich prędkościach. W tych wymagających warunkach opona oferuje doskonałe prowadzenie, oszczędność paliwa, niski poziom hałasu i trwałość.

Doskonałe przebiegi opony i oszczędność paliwa wynikają w dużej mierze z bardzo równomiernego rozkładu ciśnienia zewnętrznego na powierzchni styku opony z podłożem. W tym celu północnoamerykański przemysł oponiarski zastosował mnóstwo rozwiązań technicznych obejmujących różne elementy konstrukcyjne. Przede wszystkim wzmocnione stężenie składające się w całości z kilku warstw kordu.

Nie mniej skuteczny w optymalizacji rozkładu nacisków zewnętrznych jest bieżnik o niemal płaskim profilu. Te cechy konstrukcyjne znacznie zwiększają również powierzchnię styku opony z podłożem, co ma pozytywny wpływ na prowadzenie i trakcję.

Jeśli chodzi o sterowność i trakcję, wzmocnione zostały również strefy barkowe bieżnika. Zawierają one masywne, poprzecznie ułożone bloki, które zapewniają oponie wysoką stabilność podczas manewrowania i stabilną trakcję podczas hamowania, oferując wysokie osiągi w tych warunkach jazdy. Ponadto, są one wyposażone w lamele 3D, które pomagają znacznie skrócić drogę hamowania bez pogorszenia sterowności i stabilności bocznej, zwłaszcza na mokrych nawierzchniach.

Zalety opony Goodyear Duramax Steel

  • Zoptymalizowany rozkład ciśnienia na powierzchni styku opony z podłożem zwiększa jej żywotność;
  • Poprawione właściwości jezdne na zakrętach i wysoka skuteczność hamowania dzięki sztywnym blokom barkowym z lamelami "3D-BIS";
  • Niski poziom hałasu dzięki dodatkowemu podłużnemu żebru na zewnętrznej stronie bieżnika.

Popularne rozmiary opon Goodyear Duramax Steel

Dostępne rozmiary opon Goodyear Duramax Steel

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.