Dunlop GeoMax ENDURO | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Dunlop GeoMax ENDURO

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop GeoMax ENDURO

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dunlop GeoMax ENDURO to wielozadaniowa, wszechstronna super konkurencyjna opona enduro. Producent postarał się tu o znalezienie złotego środka dla przyczepności i trwałości. Jest to ogumienie przeznaczone do profesjonalnych zawodów. Używana w mistrzostwach FIM Enduro jest odpowiedzią skierowaną przeciwko innym producentom przemysłu oponiarskiego zapewniającym opony dla tego sportu.

Dzięki badaniom laboratoryjnym Dunlop stworzył mieszankę, która fenomenalnie sprawdza się podczas rywalizacji. Idealnie wybiera błoto i piach. Jej przyczepność pozwala pchać motocykl do przodu i wygrywać z konkurentami. Niezależnie od warunków, GeoMax ENDURO sprawuje się wyśmienicie. Czy to mokre, suche czy mieszane warunki, ta guma daje sobie radę z każdą przeszkodą.

Bieżnik został wyposażony w kostkę najnowocześniej technologii. System Hex Shape Blocks odpowiedzialny jest za wyrzucanie gruntu spod powierzchni opony. Daje to przewagę w zawodach. Dodatkowo Tilted Crow Blocks ma bardzo ostre krawędzie, które pomagają w zakrętach.

Dostępne rozmiary opon Dunlop GeoMax ENDURO

18 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.