Dunlop GT503 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Dunlop GT503

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop GT503

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dunlop GT503 to nowoczesna opona motocyklowa stworzona specjalnie na potrzeby marki Harley-Davidson. Produkt dedykowany jest do najnowszego modelu motocykla oznaczonego symbolem 1250. Producentem opony jest wywodząca się z Wielkiej Brytanii firma Dunlop, należąca do amerykańskiego koncernu Goodyear Tire and Rubber Company. 

Model GT503 to ogumienie zaliczane do klasy premium wykonane z najlepszych materiałów przy użyciu najnowszych i najbardziej zaawansowanych technologii. Podczas tworzenia konstrukcji wykorzystano takie technologie jak CAD (design wspomagany komputerowo), FEA (analiza elementów skończonych) oraz JBL (Steel Jointless Belt)

Czy warto kupić Dunlop GT03?

Zastosowana konstrukcja radialna wykorzystująca technologię bezszwowego opasania JBL zapewnia stabilną powierzchnię styku opony z nawierzchnią, co gwarantuje znakomitą przyczepność i wysoki komfort jazdy w każdych warunkach.

Na dobrą przyczepność do suchej i mokrej nawierzchni wpływ ma także zupełnie nowa gumowa mieszanka. 

Charakterystyczną cechą tego modelu opony jest agresywny wzór bieżnika. Specjalnie zaprojektowane długie rowki pozwalają na uzyskiwanie dobrych osiągów zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni.

Ogumienie opracowane na potrzeby motocykla Harley-Davidson 1250 charakteryzuje się najwyższą jakością i może być wykorzystywane podczas pokonywania długich tras w różnych warunkach. Produkt firmy Dunlop zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i komfort jazdy.

Popularne rozmiary opon Dunlop GT503

Dostępne rozmiary opon Dunlop GT503

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.