Dunlop Roadsmart IV | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Dunlop Roadsmart IV

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop Roadsmart IV

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dunlop Roadsmart IV to opona motocyklowa, która działa bez zarzutów bez względu na pogodę czy porę roku. Została stworzona z myślą o kierowcach, którzy chcą pewnie czuć się za sterami motocykla na każdej nawierzchni. Opona posiada odpowiednią przyczepność oraz długą żywotność, dzięki czemu kierowca może podróżować z większą przyjemnością i cieszyć się jazdą przy mniejszym zmęczeniu.

Po raz pierwszy w oponach sportowo-turystycznych Dunlop zostały zastosowane technologie bezszwowego opasania (JLT) i zwielokrotnionego bieżnika (MT), które skutecznie ograniczają zużycie opon, a także wibracje, tworzące hałas. W produkcji opony została wykorzystana również technologia (CTCS), będąca systemem kontroli naprężenia karkasu, która gwarantuje większą spójność pomiędzy nowymi i zużytymi oponami. W konsekwencji opony te mogą być wykorzystywane przez dłuższy okres czasu.

Zalety Dunlop Roadsmart IV

Konstruktorzy Dunlop skupili się także na zoptymalizowaniu wzoru bieżnika. W tworzeniu opony wykorzystali też nowe mieszanki. Dzięki tym działaniom model Roadsmart IV pozwala pewnie panować na drodze bez względu na to, czy aktualnie jest sucho, czy też mokro. Poza tym nowy wzór bieżnika skuteczniej odprowadza wodę.

Lepsze prowadzenie pojazdu oraz bardziej liniowy układ kierowniczy zapewniają układ Dynamic Front Formula (DFF), a także system kontroli naprężenia karkasu (CTCS). Warto też wspomnieć o tym, że w przednich oponach w rozmiarze 120/70 ZR 17 wykorzystana została technologia Dunlop Single Cord JLB, która gwarantuje kierowcy znacznie lepszą sterowność i stabilność.

Popularne rozmiary opon Dunlop Roadsmart IV

Dostępne rozmiary opon Dunlop Roadsmart IV

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.