Dunlop K180 Scooter | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Dunlop K180 Scooter

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop K180 Scooter

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dunlop K180 Scooter to rozwiązanie na problemy z przyczepnością podczas upalnych i deszczowych dni lata. Model ten przeznaczony jest do użytku w skuterach miejskich, których kierowcy doceniają sportowy wydźwięk, dobre osiągi i bezpieczeństwo na każdym kilometrze. Wszystko to uzyskano poprzez zastosowanie nowoczesnych technologii i sprawdzonych standardów jakości.

Producent postawił tutaj na rzeźbę bieżnika wprost z torów wyścigowych, która jednak uzyskała homologację do użytku miejskiego. W ten sposób możesz cieszyć się połączeniem wysokich możliwości zarówno pod względem prędkości, jak i komfortu prowadzenia.

Specjalistyczne rowki sprawnie radzą sobie z odprowadzaniem wody i zanieczyszczeń, tworząc swoisty system drenażu. W ten sposób akwaplanacja zostaje zminimalizowana, co przekłada się na wysoką przyczepność nawet podczas trudnych zakrętów w deszczowe dni.

Zalety Dunlop K180 Scooter

Cała konstrukcja oparta została o wytrzymałą mieszankę krzemionkową, która jest podstawą wysokiej odporności na pomniejsze uszkodzenia mechaniczne, a w tym przebicia i odkształcenia. Jest to również klucz do powolnego zużywania się bieżnika, dzięki czemu udało się uzyskać długie przebiegi. W ten sposób możesz się cieszyć właściwościami K180 Scooter przez jeszcze dłuższy czas.

Wszystko to zwieńczono dbałością o komfort ekonomiczny, który jest tak ważny w miejskiej dżungli. Niskie opory toczenia przełożyły się na możliwość oszczędności, co łączy się jednocześnie ze zredukowaniem emisji dwutlenku węgla do atmosfery. To idealne połączenie ekonomii i ekologii.

Popularne rozmiary opon Dunlop K180 Scooter

Dostępne rozmiary opon Dunlop K180 Scooter

10 cali

Pokaż ofertę

12 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.