Dunlop TT93 GP | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Dunlop TT93 GP

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop TT93 GP

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dunlop TT93 GP to nowoczesna opona sportowa, która zdobyła również homologację pozwalającą na podróże w warunkach miejskich. Model ten przeznaczony został dla kierowców skuterów, którzy oczekują dobrych osiągów, bezpieczeństwa i komfortu na każdym kilometrze swoich podróży. Wszystko to udało się zapewnić poprzez implementację najnowszych technologii i sprawdzonych standardów jakości.

Cała konstrukcja stworzona została na podstawie zaawansowanej mieszanki krzemionkowej, dzięki której zwiększono jej wytrzymałość. W ten sposób nie musisz martwić się o pomniejsze uszkodzenia mechaniczne, a w tym przebicia i przecięcia, gdyż prawdopodobieństwo ich powstania zostało znacznie zredukowane.

Zalety Dunlop TT93 GP

Efektem tego jest równocześnie powolny i równomierny sposób ścierania się bieżnika. Dzięki temu cała opona zachowuje swoje właściwości na dłużej.

Zastosowano tutaj autorską rzeźbę bieżnika, która sprawnie radzi sobie zarówno podczas deszczowych, jak i upalnych dni lata. Głębokie rowki umieszczono w strategicznych miejscach, aby woda była szybko odprowadzana nawet podczas pokonywania trudnych zakrętów. W ten sposób nie musisz obawiać się o negatywny wpływ akwaplanacji, który w innym wypadku mógłby powodować utratę przyczepności.

Wszystko to zwieńczone zostało niskimi oporami toczenia, które sprawiają, że pojazd zużywa mniej energii dla takich samych rezultatów. Dzięki temu możesz zaoszczędzić na paliwie. Jest to również świetny sposób na zminimalizowanie szkodliwości spalin dla środowiska naturalnego.

Popularne rozmiary opon Dunlop TT93 GP

Dostępne rozmiary opon Dunlop TT93 GP

12 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.