Dunlop GRANDTREK AT20 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Dunlop GRANDTREK AT20

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop GRANDTREK AT20

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dunlop Grandtrek AT20 to letnie rozwiązanie dla samochodów z napędem na cztery koła. Jest to model premium, który odznacza się najwyższą jakością użytych do produkcji materiałów, co pozwoliło na zaimplementowanie nowinek technologicznych. Pozwala on na jazdę zarówno w warunkach miejskich, jak i na ekstremalnych trasach off-road, co sprawia, że są bardzo ciekawą opcją dla każdego miłośnika pozamiejskich wycieczek.

Z racji na przeznaczenie, model ten został wzmocniony dodatkowymi pasami stalowymi, które umieszczono w środku konstrukcji. Wyposażono go w bieżnik symetryczny, który sprawdza się świetnie zarówno na terenach mokrych, jak i suchych. Gęsta sieć lameli i rowków sprzyja dobrej przyczepności, przylegając dobrze do nawierzchni. Bieżnik zapewnia też odpowiedni drenaż wody, odprowadzając ją na tyle szybko, że nie zdąży przyczynić się do wpadnięcia pojazdu w poślizg.

Zastosowano tutaj mieszankę gumową, która charakteryzuje się świetną elastycznością w szerokim zakresie temperatur, co sprawia, że oponie Dunlop Grandtrek AT20 niestraszne są żadne warunki. Dobre dobranie materiałów pozwoliło na zminimalizowanie prawdopodobieństwa uszkodzeń mechanicznych, a w tym za szybkiego ścierania się bieżnika. Jest to bardzo istotny fakt, gdyż w innym wypadku opona szybko straciłaby swoje wysokie możliwości.

Stosując lekkie materiały, firma Dunlop obniżyła opory toczenia, co ma bezpośredni wpływ na redukcję spalanego paliwa. Jest to oczywista korzyść ekonomiczna, gdyż zmniejszają się koszty eksploatacyjne, ale też mniej oczywista korzyść ekologiczna – zmniejszona zostaje emisja dwutlenku węgla do atmosfery.

Opona Dunlop Grandtrek AT20 to świetne letnie rozwiązanie dla samochodów z napędem 4x4, które pozwoli na dynamiczną jazdę w zróżnicowanych warunkach, jak i terenach. Producent nie zapomniał również o bezpieczeństwie i komforcie jazdy, chroniąc przed utratą przyczepności. Na chwilę obecną nie przeprowadzono żadnych profesjonalnych testów porównawczych na tym modelu, jednak opinie klientów są zdecydowanie pozytywne.

Popularne rozmiary opon Dunlop GRANDTREK AT20

Dostępne rozmiary opon Dunlop GRANDTREK AT20

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.