Dunlop Grandtrek ST20

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop Grandtrek ST20

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Dunlop Grandtrek ST20 to kolejna opona klasy premium w wersji całorocznej wypuszczona przez brytyjskiego producenta ogumienia. Przeznaczona dla samochodów z napędem na obie osie, gwarantuje dobre prowadzenie zarówno zimą, jak i latem. Grandtrek ST20 wyposażony jest w bieżnik symetryczny oraz boczne rowki służące do szybkiego odprowadzania wody.

Jeśli do tej pory często zmagałeś się z aquaplaningiem, to stosując ten model, będziesz mógł o nim na dobre zapomnieć.  Warto dodać, że w tym modelu szczególną uwagę położono na zminimalizowanie zużycia mieszanki, co jest szczególnie ważne w oponach całorocznych.

Dzięki temu możemy cieszyć się pełnią właściwości tych opon przez zdecydowanie dłuższy czas. To rozwiązanie premium zapewnia maksymalne osiągi i bardzo wysoki komfort jazdy w każdych warunkach pogodowych.

Dunlop Grandtrek ST20 to bez wątpienia opcja warta rozważenia, szczególnie gdy posiadamy mocniejszy samochód i chcemy mieć pewność, że opon sprawdzą się tak samo dobrze latem, jak i zimą.

Dostępne rozmiary opon Dunlop Grandtrek ST20

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.