Dunlop GRANDTREK TOURING A/S

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop GRANDTREK TOURING A/S

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Dunlop Grandtrek Touring A/S to opona letnia zaliczająca się do klasy premium. Została dedykowana luksusowym samochodom z segmentu SUV, które charakteryzują się dużą mocą silnika. Z racji na przeznaczenie, wymaga się bardzo wiele od tego modelu. Dunlop jednak nie zawodzi – pozwala na dynamiczną jazdę zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni.

Bieżnik zastosowany w Grandtrek Touring A/S został skonstruowany w technice asymetrycznej, co jest najbardziej popularną opcją dla opon letnich. Podzielony jest on na dwie części – zewnętrzną i wewnętrzną. Jedna odpowiada za właściwości na nawierzchni mokrej, a druga – na suchej.

W tym modelu zostało zastosowane autorskie rozwiązanie Touch Technology, które sprawia, że zewnętrzna część bieżnika charakteryzuje się większą sztywnością, która zapobiega zbyt szybkiemu zużywaniu się ogumienia. Polega ona na zaimplementowaniu wzmocnień aramidowych w boku opony.

Zoptymalizowana konstrukcja opony Grandtrek Touring A/S charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, jak i świetną przyczepnością na każdej powierzchni. Jest to szczególnie ważne, gdyż bardzo łatwo o poślizg podczas nagłej ulewy – Dunlop postarał się zminimalizować tę możliwość. Dokonał tego za pomocą odpowiednie ponacinanych klocków w środkowej części ogumienia.

Redukcja oporów toczenia sprawiła, że model Grandtrek Touring A/S jest bardzo ekonomicznym i ekologicznym rozwiązaniem – zmniejszyła się ilość zużywanego paliwa, czyli również emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Wszystkie to sprawia, że opony Dunlop są świetnym wyjściem dla każdego kierowcy, który oczekuje najwyższej jakości, która pozwala na dynamiczną jazdę w każdych warunkach.

Testy opony letniej Dunlop Grandtrek Touring A/S

Na chwilę obecną nie istnieją żadne aktualne testy porównawcze modelu Grandtrek Touring A/S. Warto jednak wiedzieć, że jest to opona, która na przestrzeni lat zyskała sobie spore grono odbiorców, którzy do niej wracają. Chwalą ją głównie za świetną przyczepność na suchej i mokrej nawierzchni – niektórym osobom sprawdzały się dobrze nawet w czasie zimy.

Dostępne rozmiary opon Dunlop GRANDTREK TOURING A/S

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.