Mitas H02 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Mitas H02

Mitas
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Mitas H02

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.22/6

Mitas H02 to nowoczesne rozwiązanie letnie, które sprawdzi się najlepiej w motocyklach szosowych, gdzie podstawą są długie przebiegi i komfort podróżowania. Model ten zaprojektowano z myślą o pokonywaniu wielu kilometrów z pełną kontrolą nad pojazdem.

Za przyczepność odpowiada tutaj autorski bieżnik czeskiego producenta, który charakteryzuje się odpowiednim ułożeniem bloków i rowków, co przełożyło się na sprawny drenaż wody. Zanieczyszczenia są szybko odprowadzane, czego rezultatem jest wysoki poziom kontroli nad motocyklem i bezpieczeństwo na każdym kilometrze. 

Cała konstrukcja została również wzmocniona w bocznych częściach, przez co zakręty nie sprawiają problemów nawet podczas deszczowych dni. Jednocześnie użyto bardzo wytrzymałej mieszanki, co przełożyło się na wysoką odporność na pomniejsze przebicia i odkształcenia. Efektem tego jest pełnia sprawności opony przez długi czas. Nie zapomniano też o zmniejszeniu oporów toczenia, dzięki czemu z łatwością zaoszczędzisz na kosztach eksploatacyjnych.

Popularne rozmiary opon Mitas H02

Dostępne rozmiary opon Mitas H02

Inne rozmiary

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.