Opony King Meiler

OPONY BIEŻNIKOWANE
King Meiler
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj opony King Meiler

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Popularne rozmiary opon King Meiler

Opony King Meiler – pochodzenie

Opony King Meiler pochodzą z północnych Niemiec i są tworzone w oparciu o ponad 60 lat doświadczenia producenta w regeneracji ogumienia. Firma Reifen Hinghaus powstała w 1953 roku i dziś jest jednym z najbardziej popularnych producentów opon bieżnikowanych w Europie.

Niemiecki producent wychodzi naprzeciw zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom, oferując wytrzymałe opony bieżnikowane King Meiler, które cechuje solidność wykonania i atrakcyjna oferta.

Opony bieżnikowane King Meiler czy warto?

Opony bieżnikowane King Meiler to przede wszystkim solidne i tanie ogumienie o wysokim poziomie bezpieczeństwa jazdy. Niemiecka firma wciąż inwestuje w rozwój jakości swoich opon, by te mogły spełnić potrzeby kierowców z całej Europy.

Wysoka jakość opon, oferowana przez firmę King Meiler została doceniona w wielu zdobytych certyfikatach i oznaczeniach. Warto wymienić tu między innymi certyfikat zarządzania jakością TÜV Nord DIN EN ISO 9001:2015, znak jakości Laboratorium Badawczego Nord, a także oznaczenie zgodności z normami ECE 108/109.

Do produkcji opon bieżnikowanych King Meiler zużywa się mniej szkodliwych materiałów, niż do stworzenia nowego kompletu opon. To sprawia, że opony zregenerowane niemieckiej firmy są rozwiązaniem bardziej przyjaznym dla środowiska. To warta uwagi propozycja dla nowoczesnych kierowców, ceniących dobro planety i ekologię!

Niezależnie od przeznaczenia, opony bieżnikowane firmy King Meiler to szeroka gama produktów, których innowacyjność w segmencie ogumienia zregenerowanego pozwoli spokojnie i bezpiecznie pokonywać każdą kolejną trasę!

Dla kogo są opony bieżnikowane King Meiler?

Opony bieżnikowane firmy King Meiler to modele skierowane przede wszystkim dla oszczędnych kierowców i przedsiębiorców, którym zależy na ekonomii codziennej jazdy. Każdy model został wyprodukowany w taki sposób, by spełniać standardy bezpieczeństwa i komfortu podróży.

Główne zalety, jakie oferują opony King Meiler to produkcja oparta na bogatym doświadczeniu oraz odpowiednie parametry jezdne, co potwierdzają certyfikaty. To dobry i warty uwagi wybór dla kierowców ceniących dobry stosunek jakości do ceny!

King Meiler opony w motorsporcie

W swojej bogatej historii, firma King Meiler stworzyła także opony nalewane do zadań specjalnych i sportowej jazdy. Udowadnia to między innymi indeks prędkości "W", umożliwiający jazdę z prędkością do 270 km/h.

Opony King Meiler były także używane w motorsporcie, między innymi przez takie zespoły driftowe jak "Rubber Killaz" oraz "Turbo Garage". Warto wspomnieć, że zespoły te zdobywały czołowe miejsca w wielu wyścigach, użytkując między innymi opony King Meiler.

Oferta opon niemieckiej firmy w motorsporcie znana jest także ze specjalnych formuł. Dzięki nim niektóre opony bieżnikowane King Meiler zapewniają specjalne efekty, takie jak emitowanie kolorowego dymu podczas driftowania.

Do jakich samochodów opony nalewane King Meiler?

Opony nalewane King Meiler są tworzone przez producenta do szerokiej gamy pojazdów. Niemiecka firma oferuje ogumienie po regeneracji letnie, zimowe i całoroczne między innymi do samochodów osobowych, wyższej klasy SUV-ów i aut z napędem 4x4 oraz pojazdów ciężarowych.

Zobacz pełną ofertę opon nalewanych King Meiler w 24opony i dobierz model do swoich potrzeb i pojazdu!

Najwyżej oceniane opony King Meiler

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.