Opony letnie King Meiler

King Meiler
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
letnie opony
King Meiler

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Popularne rozmiary opon letnich King Meiler

Opony letnie King Meiler o producencie

Opony letnie King Meiler są produkowane i bieżnikowane przez niemiecką firmę Reifen Hinghaus. Jest to jeden z najpopularniejszych producentów regenerowanych opon letnich na rynku europejskim. 

Tworząc wysokiej jakości opony King Meiler, firma stawia przede wszystkim na solidność wykonania i atrakcyjną ofertę. Wysoką jakość ogumienia na lato producenta poświadczają liczne certyfikaty i oznaczenia takie jak TÜV Nord DIN EN ISO 9001:2015. 

Jakie opony letnie King Meiler wybrać?

Opony letnie King Meiler cechuje bogaty wybór, oparty o wieloletnie doświadczenie niemieckiej firmy. W swoim portfolio, King Meiler posiada opony bieżnikowane letnie do samochodów osobowych, pojazdów ciężarowych, a także aut terenowych z napędem 4x4.

Warto wspomnieć, że opony letnie King Meiler osiągały również sukcesy w segmencie sportowym. Ogumienie na lato producenta było między innymi wykorzystywane przez profesjonalne zespoły driftowe. 

Opony letnie King Meiler czy warto kupić?

Opony letnie King Meiler to wysokiej jakości ogumienie, które przeszło proces odzyskania dobrych właściwości jezdnych dzięki procesowi bieżnikowania. Jest to bardziej ekologiczna propozycja, która w procesie produkcji zużywa mniej szkodliwych dla środowiska materiałów. 

Warto wspomnieć, że bieżnikowane opony letnie King Meiler cechuje bardzo niska cena zakupu. Każdy model na sezon letni to warta zakupu propozycja dla każdego kierowcy, który chce ograniczyć duże wydatki na ogumienie bez znacznej utraty właściwości jezdnych.

Najwyżej oceniane letnie opony King Meiler

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.