Opony Accelera | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony

Opony Accelera

Accelera
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

5.36/6

Wyszukaj opony Accelera

Szerokość

Profil

Średnica

Opony Accelera czy warto kupić?

Producent opon Accelera stawia w produkcji przede wszystkim na wydajność, bezpieczeństwo, ale też elegancję ogumienia. Każda opona zachowuje balans pomiędzy kluczowymi parametrami, takimi jak przyczepność i żywotność bieżnika, jednocześnie oferując ekonomiczną cenę.

Dzięki wsparciu EP Tyres, marka rozwija potencjał swoich opon o nowoczesne technologie. Szerokie rowki odprowadzające wodę spod kół czy dopracowany, asymetryczny bieżnik sprawiają, że opony firmy Accelera wykorzystają pełnię swoich możliwości na każdej nawierzchni.

Opony Accelera od początku istnienia marki charakteryzowała szeroka oferta ogumienia. Producent z Indonezji ma w swoim portfolio opony do samochodów osobowych, pojazdów z napędem 4x4 i SUV-ów, ale też aut dostawczych, ciężarowych czy nawet rowerów.

Niemal pełna gama ogumienia oraz dostępność na popularne rozmiary sprawia, że opony marki Accelera mogą spełnić potrzeby niemal każdego współczesnego kierowcy.

Jakość opon producenta została doceniona już przez wielu kierowców. Jest to doskonała propozycja dla kierowców szukających opon, które charakteryzuje korzystny stosunek jakości do ceny.

Producent opon Accelera

Accelera to pochodząca z Indonezji marka opon klasy ekonomicznej. Powstała w 1996 roku i do dziś rozwija swój potencjał pod skrzydłami Elangperdana Tyre Industry, czyli koncernu EP Tyres.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że pionierem w produkcji opon na terenie Indonezji był koncern Goodyear. W Bogor, gdzie stanęła pierwsza fabryka produkująca opony, produkowane jest dziś ogumienie Accelera.

W 2002 roku, indonezyjska marka zainwestowała w fabrykę na wyspie Jawa, wyposażoną w wysokiej jakości sprzęt oraz fachowców z Europy.

Współcześnie Accelera pozostaje flagowym producentem z oferty EP Tyres, produkując wysokiej jakości ekonomiczne opony.

Najwyżej oceniane opony Accelera

Ocena
producenta

5.36/6

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.