Opony letnie Accelera | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony - 24opony.pl

Opony letnie Accelera

Accelera
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

5.36/6

Wyszukaj
letnie opony
Accelera

Szerokość

Profil

Średnica

Opony letnie Accelera zalety

Produkując opony letnie, marka Accelera stawia na trzy podstawowe wartości – bezpieczeństwo, wydajność i elegancję.

W oponach na lato indonezyjskiej marki osiągnięto zdrowy balans pomiędzy kluczowymi dla letniej jazdy parametrami, takimi jak przyczepność, żywotność bieżnika i koszty ogumienia.

Zaletą wyróżniającą opony Accelera z oferty letniej jest przede wszystkim dobry stosunek jakości do ceny. Opony Accelera należą do tak zwanej ekonomicznej klasy ogumienia.

Oznacza to, że do produkcji używa się sprawdzonych materiałów i rozwiązań, przy jednoczesnym zachowaniu niewielkiego kosztu dla kierowcy.

Warto zwrócić uwagę na szeroką ofertę ogumienia na lato, jaką posiada marka Accelera. Wśród dostępnych modeli opon letnich producenta, można dobrać ogumienie do większości typowych samochodów osobowych, wyższej klasy aut z napędem 4x4 oraz SUV-ów.

Dostępność w popularnych rozmiarach sprawia, że letnie opony Accelera będą dobrą odpowiedzią na potrzeby niemal każdego współczesnego kierowcy. Dzięki nim można podróżować nie tylko bezpiecznie, ale i oszczędnie!

Opony letnie Accelera o marce

Marka opon letnich Accelera pochodzi z Indonezji i istnieje na rynku od 1996 roku. Jest częścią koncernu EP Tyres, a ogumienie na lato marki Accelera jest jednym z jego flagowych produktów.

W 2002 roku marka otworzyła fabrykę Jawa oraz zainwestowała w wysokiej jakości rozwiązania oraz europejskich fachowców. Dzięki temu oraz technologicznym wsparciu dużego koncernu, oferta ekonomicznych opon letnich Accelera zdobywa coraz więcej pozytywnych opinii.

Najwyżej oceniane letnie opony Accelera

Ocena
producenta

5.36/6

Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.