Opony Antares | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony

Opony Antares

Antares
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

5.33/6

Wyszukaj opony Antares

Szerokość

Profil

Średnica

Opony Antares czy warto kupić?

Antares to marka opon z dużymi ambicjami na podbój rynku. Dzięki wytężonej pracy w centrum badawczo-rozwojowym firmy, każda wyprodukowana opona ma zapewnić niezawodne i solidne osiągi.

Wszystkie opony na sezon zimowy, letni czy też ogumienie całoroczne marki Antares charakteryzują się niską ceną oraz wysoką jakością użytych do produkcji technologii. Dzięki temu oferują dobry stosunek jakości do ceny, który doceniło już wielu kierowców.

O doświadczeniu marki Antares w produkcji opon świadczy też obecność w wielu segmentach rynku oponiarskiego. Firma oferowała już produkty do samochodów osobowych średniej i wyższej klasy, opony UHP, run-flat, czy też opony do pojazdu terenowego.

Niezależnie od konkretnego modelu, opony firmy Antares łączy wspólny mianownik. Jest nim dobry stosunek solidnych osiągów do korzystnej ceny na każdą kieszeń.

Oferta marki jest więc solidną, budżetową propozycją dla kierowców, którzy chcą podróżować komfortowo i przede wszystkim oszczędnie!

O marce opon Antares

Firma opon Antares została założona w 2006 roku, w chińskiej prowincji Guangdong. Już na początku działalności marka posiadała kapitał zakładowy w wysokości 45 milionów dolarów oraz ponad tysiąc pracowników.

Przez ponad 15 lat działalności marka wciąż rośnie na rynku, a jej ogumienie staje się coraz bardziej popularne. Obecnie opony Antares sprzedawane są na terenie ponad 90 krajów. Każda opona firmy spełnia międzynarodowe i regionalne standardy jakości w USA, Europie oraz wielu innych państwach na świecie.

Wdrożenie systemów zarządzania jakością (między innymi ISO9001 oraz IATF16949) pozwoliło marce Antares jeszcze lepiej kontrolować i ulepszyć produkowane opony.

Opony Antares mają obecnie zapewniać wysoką odporność oraz jak najlepszą adaptację do nawierzchni. Są to cechy utożsamiane ze skorpionem. Właśnie stąd wzięła się nazwa marki, która pochodzi od najjaśniejszej gwiazdy w gwiazdozbiorze Skorpiona.

Najwyżej oceniane opony Antares

Ocena
producenta

5.33/6

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.