Opony zimowe Antares | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony - 24opony.pl

Opony zimowe Antares

Antares
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

5.33/6

Wyszukaj
zimowe opony
Antares

Szerokość

Profil

Średnica

Opony zimowe Antares zalety

Mimo stosunkowo krótkiego doświadczenia w branży oponiarskiej, producent opon zimowych Antares zdążył zdobyć doświadczenie w wielu segmentach rynku.

Jest to marka z ambicjami, która podąża do przodu oraz inwestuje w technologie, by zapewnić kierowcy jak najlepsze osiągi.

Każda opona zimowa Antares jest rozwijana i projektowana w centrum badawczo-rozwojowym firmy.

Dzięki temu producent producent poprawia możliwości ogumienia na zimę względem najważniejszych parametrów, takich jak bezpieczeństwo, przyczepność i komfort zimowej jazdy.

Specjalna formuła mieszanki gumowej w oponach zimowych Antares zapewnia bardziej precyzyjne prowadzenie samochodu, dzięki czemu każda droga może stać się bezpieczniejsza.

Producent z Chin zwraca uwagę nie nie tylko na jakość, ale też na design opon zimowych. Dzięki temu, ogumienie na sezon zimowy marki Antares jest dobrym dopełnieniem prezentacji samochodu

Dla kogo są opony zimowe Antares?

Producenci opon zimowych pochodzący z Azji szturmem podbijają światowe rynki. Ogumienie zimowe zasłynęło jako bardzo dobra alternatywa dla kierowców poszukujących niedrogich opon innych niż nierzadko droższe produkty wielkich koncernów.

Opony z zimowej oferty Antares należą do tzw. ekonomicznej klasy ogumienia. Dużą zaletą ogumienia na zimę jest niska cena, która pozostaje w dobrym stosunku do jakości oferowanej przez markę Antares.

Opony zimowe Antares przechodzą najważniejsze testy, pozwalające na bezpieczne użytkowanie przez zimowe miesiące. Oznacza to, że są dobrą propozycją dla kierowców, szukających niedrogich opon, które jednak posiadają zadowalające osiągi.

Najwyżej oceniane zimowe opony Antares

Ocena
producenta

5.33/6

Pozostałe opony Antares na sezon zimowy

Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.