Opony letnie Riken

Riken
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
letnie opony
Riken

Szerokość

Profil

Średnica

Opony letnie Riken o producencie

Markę opon letnich Riken cechuje ponad 40 lat doświadczenia w produkcji ogumienia dla dużych światowych rynków. Pierwsze opony letnie japońskiej firmy zostały wyprodukowane już w latach 50. ubiegłego wieku. 

Wysoka jakość ogumienia japońskiej firmy została zauważona przez liderów branży oponiarskiej. Od 1992 opony letnie marki Riken produkowane są pod szyldem rodziny producentów koncernu Michelin. 

Dzięki wsparciu jednego z niekwestionowanych liderów rynku opon, ogumienie letnie Riken do dziś produkowane jest w oparciu o zaawansowane metody produkcyjne i uznane w branży oponiarskiej technologie. 

Dlaczego warto kupić opony letnie Riken

Współpraca europejskiego lidera technologicznego z japońskimi ekspertami zaowocowała powstaniem wysokiej jakości opon letnich Riken. 

Firmę Riken cechuje przede wszystkim dbałość o detale i precyzja wykonania każdej opony letniej. Japońskie standardy pracy w połączeniu z nowoczesnymi technikami produkcji pozwoliły stworzyć solidne ogumienie na sezon letni, które sprosta każdym warunkom drogowym. 

Opony letnie Riken są testowane na specjalnych torach producenta, pod kątem zróżnicowanych warunków. 

Dzięki nieustannym badaniom pod kątem osiągów na suchej i mokrej nawierzchni, ogumienie na lato japońskiej marki zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu jazdy. 

Warto również wspomnieć, że ogumienie letnie marki z Japonii należy do tzw. klasy ekonomicznej. Wielu kierowców doceniło już dobry stosunek osiągów do korzystnej ceny, w jakiej można kupić opony na lato Riken.

Najwyżej oceniane letnie opony Riken

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.