Opony zimowe Heidenau

Heidenau
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
zimowe opony
Heidenau

Szerokość

Profil

Średnica

Opony zimowe Heidenau zalety

Opony zimowe Heidenau to wysokiej jakości modele klasy średniej. Ten segment charakteryzuje się innowacyjnymi wzorami bieżników, wysoką jakością wykonania oraz bardzo korzystnym stosunkiem jakości do ceny

Przemyślane wzory bieżnika każdej opony zimowej marki Heidenau mają za zadanie dobrze sobie radzić zarówno na mokrej nawierzchni, jak i podczas jazdy na warstwach sypkiego śniegu. 

Mieszanka gumowa, której skład jest objęty tajemnicą, została specjalnie opracowana pod kątem europejskiej zimy. Zachowuje ona elastyczność w niskich temperaturach, dzięki czemu opony zimowe Heidenau zachowują podwyższoną przyczepność na śniegu i oblodzonej drodze.

Opony zimowe Heidenau czy warto?

Opony zimowe Heidenau to solidne rozwiązanie na chłodniejsze miesiące, o czym przekonało się już wielu europejskich kierowców. Liczne pozytywne opinie zaskarbiły sobie przede wszystkim trwałość oraz wysokie parametry opon na zimę niemieckiej marki. 

Warto też wspomnieć, że opony zimowe Heidenau pomyślnie przeszły liczne testy jakościowe oraz spełniają rygorystyczne europejskie normy. To dobra rekomendacja, która świadczy o wysokim poziomie bezpieczeństwa.

Najwyżej oceniane zimowe opony Heidenau

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.