Fulda Kristall Montero | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Fulda Kristall Montero

Fulda
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Fulda Kristall Montero

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

4.57/6

Fulda Kristall Montero należy do gatunku opon klasy medium (czyli klasy średniej) i zaprojektowano ją do jazdy w warunkach zimowych. Fulda jest niemiecką marką, która istnieje na rynku od wielu lat, aktualnie należy do koncernu Goodyear, który zapewnia zaplecze technologiczne oraz materiały wysokiej jakości.

Należy zaznaczyć, że Fulda Kristall Montero to opony polecane przez ich użytkowników. Kierowcy zwracają uwagę na atrakcyjne parametry techniczne w swoich pozytywnych opiniach, na żywotność opon oraz ich estetykę. Fulda Kristall Montero to bardzo popularne opony z segmentu opon klasy medium.

Fulda Kristall Montero to model ogumienia samochodowego, który przetestowało wiele niezależnych podmiotów. W wielu z tych testów Fulda Kristall Montero zajmowała wysokie noty. Producenci modelu podkreślają, że opony Fulda Kristall Montero odznaczają się niezwykle atrakcyjnym stosunkiem ceny do jakości.

Fulda Kristall Montero stworzono z myślą o jeździe w niesprzyjających warunkach, czyli na śliskich nawierzchniach, drogach pokrytych lodem, śniegiem czy błotem.

Mieszanka, z której producent wytwarza model Fulda Kristall Montero, pozwala na efektywną i bezpieczną jazdę w okresie, w którym temperatura na zewnątrz spada poniżej zera.

Fulda Kristall Montero stworzono do jazdy podczas mrozów. Opona nie traci swojej elastyczności zimą, co przekłada się na wysoki poziom przyczepności podczas jazdy na śniegu, lodzie czy błocie.

Fulda Kristall Montero jest oponą, w której zastosowano bieżnik kierunkowy. Rzeźba bieżnika doskonale radzi sobie z odprowadzaniem śniegu, wody i błota zmieszanego ze śniegiem. Dzięki temu samochód z założonymi oponami Fulda Kristall Montero będzie dobrze trzymał się drogi, a gęsta sieć lameli pozwoli na lepsze chwytanie śniegu i łatwiejszą jazdę w takich warunkach.

Testy opony zimowej Fulda Kristall Montero

  • Test Auto Bild, opona zimowa Fulda Kristall Montero (4. miejsce, 2018 r.);

  • Test SportsCars, opona zimowa Fulda Kristall Montero (8. miejsce, 2017 r.);

  • Test Auto Bild, opona zimowa Fulda Kristall Montero (20. miejsce, 2016 r.).

Popularne rozmiary opon Fulda Kristall Montero

Dostępne rozmiary opon Fulda Kristall Montero

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: Nieczynne

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.