Opony zimowe Fulda | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony - 24opony.pl

Opony zimowe Fulda

Fulda
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

4.68/6

Wyszukaj
zimowe opony
Fulda

Szerokość

Profil

Średnica

Wszystko o oponach zimowych Fulda

Opony zimowe Fulda o producencie

Producent opon zimowych Fulda należy dziś do grona liderów branży oponiarskiej w Niemczech. Firma powstała w 1900 roku, a już 6 lat później uruchomiła produkcję pierwszych opon. Posiada więc już ponad 100-letnie doświadczenie na rynku opon zimowych i nie tylko.

W latach 60. XX wieku, marka opon zimowych Fulda została włączona do koncernu Goodyear. W produkcji ogumienia na zimę, Fulda łączy przystępne ceny klasy średniej z zapleczem technicznym czołowych producentów branży. 

Opony zimowe Fulda zyskały dużą popularność, między innymi ze względu na bogate portfolio innowacji w wieloletniej historii niemieckiego producenta.

Testy opon zimowych Fulda

Opony zimowe Fulda podlegają testom wewnętrznym producenta, w których badane jest aż 50 czynników! Należą do nich przykładowo stabilność jazdy przy dużej prędkości, przyczepność i antypoślizgowość.

Większość modeli ogumienia zimowego Fulda posiada oznaczenie 3PMSF. To kolejny test przemawiający za wyborem opon na zimę Fulda. Oznacza to, że są one przystosowane do wymagań Unii Europejskiej, dotyczących zimowej jazdy.

Firma Fulda została też wielokrotnie doceniona przez branżowych ekspertów. Jako przykład weźmy docenioną linię opon zimowych Fulda Kristall Control.

Model SUV został uhonorowany „polecaną” notą w obiektywnych testach TCS oraz ÖAMTC z 2020 roku. W tym samym roku, przeznaczony do aut osobowych model HP2 otrzymał również „polecaną” notę w teście GTÜ.

Opony zimowe Fulda czy warto kupić?

Fulda w produkcji opon zimowych stosuje filozofię Smart Move. Oznacza to, że dąży do uzyskania najlepszej równowagi pomiędzy niską ceną ogumienia, jakością oraz kontrolą nad pojazdem.

Jakość ogumienia zimowego Fulda potwierdzają nie tylko wyniki w testach niezależnych ekspertów, ale też opinie wielu kierowców w całej Europie.

W ofercie marki Fulda znajdują się opony zimowe dedykowane do standardowych samochodów, aut o większej mocy silnika, a także pojazdów dostawczych.

Przekonaj się o jakości niemieckiego producenta i zakup opony zimowe Fulda!

Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2021 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia