Opony letnie Fulda | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony - 24opony.pl

Opony letnie Fulda

Fulda
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

4.68/6

Wyszukaj
letnie opony
Fulda

Szerokość

Profil

Średnica

Testy opon letnich Fulda

Opony letnie Fulda przechodzą kompleksowy program testów, nazywany przez producenta podejściem 3/15/50. Ważna jest tutaj ostatnia liczba. Każda nowa opona letnia producenta Fulda musi przejść aż 50 testów jakościowych nim zostanie wypuszczona do sprzedaży!

Przed zakupem ogumienia na lato dobrze jest zapoznać się z testami opon, przeprowadzanymi przez ekspertów. Są one możliwie najbardziej obiektywnym odzwierciedleniem jakości wybranych opon letnich.

Opony na lato Fulda również biorą regularny udział w niezależnych testach opon. Testy przeprowadzane są przez renomowane w branży oponiarskiej magazyny, automobilkluby i instytucje.

Właśnie w takich testach uznanie zyskały opony letnie Fulda. Za przykład może posłużyć model Fulda EcoControl HP 2. W 2021 roku, ogumienie zostało polecone przez podmioty testujące ÖAMTC i TCS, natomiast ADAC uhonorował oponę notą „zadowalającej”.

Producent opon letnich Fulda

Działając od 1906 roku, niemiecki producent opon letnich z pewnością może pochwalić się dużym doświadczeniem w produkcji ogumienia. Od 1966 roku działa jako część koncernu Goodyear, który jest jedną z najbardziej uznanych marek na rynku oponiarskim.

Fulda w swojej długiej historii odznaczyła się wieloma innowacjami w branży, także i w zakresie opon letnich. Ma na swoim koncie wiele udanych modeli ogumienia letniego.

Warto wspomnieć, że w fabrykach marki Fulda powstawały opony letnie tworzone we współpracy z czołowymi producentami niemieckich samochodów – takimi jak Maybach i Mercedes.

Opony letnie Fulda czy warto kupić?

Za zakupem opon letnich Fulda przemawia wiele opinii zadowolonych kierowców. Wiele z nich znajduje potwierdzenie w wynikach obiektywnych testów opon letnich.

Ogumienie na lato niemieckiego producenta chwalone jest za bardzo dobry stosunek jakości do przystępnej ceny. Producent korzysta ze swojego długiego doświadczenia, które w połączeniu z zapleczem technicznym koncernu Goodyear pozwala tworzyć opony letnie oferujące wysoką jakość.

Jeśli zależy Ci na niedrogim ogumieniu, które zapewni długą żywotność i wysokie parametry, postaw na jakość opon letnich Fulda!

Najwyżej oceniane letnie opony Fulda

Ocena
producenta

4.68/6

Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: Nieczynne

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.