Fulda SportControl | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Fulda SportControl

Fulda
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Fulda SportControl

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.44/6

Fulda SportControl to opona letnia przeznaczona do aut osobowych o dużej mocy. Opony tego niemieckiego producenta cechują się bardzo dobrymi osiągami oraz wysokim poziomem bezpieczeństwa. 

Jedną z głównych cech, jakie można zauważyć, jest wykorzystanie progresywnych klocków w budowie. Powodują one, że nacisk w oponie jest rozłożony równomiernie na całą powierzchnię styku z nawierzchnią. Dzięki takiemu nowoczesnemu rozwiązaniu opona jest w stanie zapewnić dynamiczną i precyzyjną jazdę nawet w najbardziej wymagających warunkach pogodowych. 

Asymetryczny bieżnik doskonale radzi sobie podczas jazdy w deszczowych warunkach. Ogólna architektura opony niweluje występowanie zjawiska aquaplaningu. 

Model SportControl daje pewne prowadzenie na suchych i mokrych powierzchniach. Warto zwrócić uwagę na zastosowaną mieszankę gumową - jest ona domieszkowana krzemionką (Full Silica). Wraz z zastosowanymi rowkami typu Aqua Flow opona daje możliwość skrócenia drogi hamowania aż o 3 metry w porównaniu z ogumieniem innych producentów.

Niski opór toczenia jest spowodowany lekką konstrukcją opony. Dzięki temu podczas jazdy spalana jest mniejsza ilość paliwa i dzięki temu niweluje się ilość dwutlenku węgla emitowanego do atmosfery. 

Kierowcy szczególnie chwalą komfort akustyczny podczas używania ogumienia marki Fulda - we wnętrzu samochodu cisza zostaje utrzymana nawet podczas podróży z dużymi prędkościami. 

Produkty marki Fulda są świetną alternatywą dla osób ceniących sobie dobrą przyczepność i wygodę podczas jazdy. Opona SportControl pozwala na precyzyjne kierowanie pojazdem w każdych warunkach pogodowych i na nawierzchniach różnego typu. 

W ostatnich latach marka szczególnie zwraca uwagę na ekologię - zarówno podczas eksploatacji ich produktów, jak i podczas produkcji i testów.

Testy opony letniej Fulda SportControl

  • Test ADAC w rozmiarze 225/45 R17, opona letnia Fulda SportControl otrzymała notę dobrą (2017 r.);
  • test TCS w rozmiarze 225/45 R17, opona letnia Fulda SportControl otrzymała notę polecaną (2017 r.).

Dostępne rozmiary opon Fulda SportControl

16 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2021 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia