Opony całoroczne Fulda | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony - 24opony.pl

Opony całoroczne Fulda

Fulda
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

4.68/6

Wyszukaj
całoroczne opony
Fulda

Szerokość

Profil

Średnica

Dla kogo są opony całoroczne Fulda?

Łagodne zimy panujące w środkowej Europie sprawiły, że opony całoroczne Fulda cieszą się coraz większą popularnością wśród kierowców.

Ogumienie wielosezonowe niemieckiego producenta jest dobre dla kierowców ceniących przede wszystkim oszczędność i wygodę jazdy. Dzięki oponom całorocznym Fulda, można oszczędzić sobie kosztów i nerwów związanych z sezonową wymianą ogumienia oraz przechowywaniem drugiego kompletu poza sezonem.

Użytkowanie ogumienia wielosezonowego Fulda będzie więc dobrą alternatywą dla wielu kierowców. Przez swoje zalety, opony niemieckiego producenta są trafnym wyborem dla kierowców chcących zachować niezależność od zmiennych warunków pogodowych. 

Opony całoroczne Fulda to rozwiązanie dedykowane do wszelkiego rodzaju samochodów osobowych i aut o większej mocy silnika, czyli 4x4 i SUV-ów.

W ofercie producenta znajdują się uznane modele opon całorocznych Fulda MultiControl oraz Fulda MultiControl SUV. Możliwość dobrania ogumienia w wielu dostępnych rozmiarach, pozwala dokładnie dopasować opony całoroczne Fulda do własnego auta.

Zalety producenta opon całorocznych Fulda

Producent opon wielosezonowych Fulda działa na rynku już od 1906 roku. Ponad 100 lat doświadczenia oznacza, że Fulda dobrze rozumie zmieniające się oczekiwania kierowców wobec ogumienia.

Marka Fulda należy dziś do koncernu Goodyear, który jest jednym z liderów branży oponiarskiej. Niemiecki producent przy produkcji opon całorocznych posiada więc bardzo zaawansowane zaplecze techniczne.

Dzięki temu, inżynierowie i konstruktorzy Fulda wciąż pracują nad konstrukcją swojego ogumienia całorocznego, by zapewniało możliwie wysokie bezpieczeństwo i zadowolenie z jazdy.

Warto jeszcze wspomnieć, że opony całoroczne Fulda należą do klasy średniej. Są więc produkowane przy użyciu zaawansowanych technologii i mieszanek gumowych. Przy tym, cechują się też zrównoważonym stosunkiem jakości do ceny.

Jeśli więc cenisz sobie niezależną i bezpieczną jazdę, a nie chcesz przy tym mocno obciążać własnego portfela, wybierz i kup opony wielosezonowe Fulda!

Najwyżej oceniane całoroczne opony Fulda

Ocena
producenta

4.68/6

Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: Nieczynne

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.