Fulda MultiControl | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Fulda MultiControl

Fulda
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Fulda MultiControl

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

4.79/6

Fulda MultiControl to opona całoroczna, która zdobyła bardzo dużą popularność zarówno wśród kierowców, jak i recenzentów. Wszystko to przez jej uniwersalność, która pozwala na bezpieczną, komfortową, a jednocześnie dynamiczną jazdę w każdych warunkach pogodowych. Zwieńczone zostało to świetnym stosunkiem jakości do ceny.

Bieżnik kierunkowy, który został wykorzystany w modelu MultiControl, wyposażony został w gęstą sieć rowków w kształcie litery V, które odpowiadają za przyczepność do nawierzchni. Biorą one również udział w odprowadzaniu wody, zanim dostanie się ona pod opony i zaburzy kontrolę nad pojazdem. Minimalizacja zjawiska aquaplaningu to coś, za co warto pochwalić markę Fulda.

Zastosowanie technologii 3D Bubble Blade, która polega na zwiększeniu ilości krawędzi lameli, pozwoliła na zwiększenie przyczepności na śniegu. Jednoczesne usztywnienie konstrukcji pomogło też w zapewnieniu odpowiedniej trakcji na powierzchniach suchych.

Marka Fulda zawsze dba o wykorzystanie najnowszych rozwiązań w zakresie mieszanek gumowych – tak samo postąpiła w modelu MultiControl. Wyposażony został on w specjalistyczną strukturę polimerową, która poprawia elastyczność opony nawet w bardzo niskich temperaturach, jednocześnie zapewniając odpowiednią sztywność przy upałach.

Bardzo ważnym aspektem, który niestety często się pomija, jest komfort akustyczny przy prowadzeniu. Opona MultiControl zmniejsza szumy i hałasy, które mogą występować podczas prowadzenia po trudnych nawierzchniach.

Wszystko to tworzy oponę Fulda MultiControl sprzętem, który wybiera wielu kierowców, chwaląc jej uniwersalność i przyczepność na każdej powierzchni. Recenzenci również nie omieszkali wyrazić swoje pozytywne zdanie po ujrzeniu jej możliwości w testach.

Testy opony całorocznej Fulda MultiControl

  • Test ACE/GTÜ opon całorocznych w rozmiarze 205/60 R16 – opona Fulda MultiControl otrzymała notę polecającą (2019 r.);
  • Test Gute Fahrt opon całorocznych w rozmiarze 205/55 R16 – opona Fulda MultiControl otrzymała notę zadowalającą (2018 r.).

Dostępne rozmiary opon Fulda MultiControl

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2021 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia