Fulda Kristall Control HP | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Fulda Kristall Control HP

Fulda
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Fulda Kristall Control HP

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

4.89/6

Fulda Kristall Control HP to bezdętkowa opona radialna, która należy do klasy High Performace. Jest to kolejna odsłona niemieckiego producenta, która wyróżnia się ulepszonymi właściwościami użytkowymi. Przeprowadzając testy w Kanadzie, udowodniono skuteczność modelu na zaśnieżonych i oblodzonych drogach

Snow Catcher to specjalna technologia, która została zastosowana przy budowie bieżnika. Głównym zadaniem tej technologii jest nadanie oponie specjalnych właściwości, dzięki którym wychwytuje ona śnieg na drodze. Efektem są lepsze właściwości trakcyjne, co pozwala pojazdowi lepiej radzić sobie na grząskim śniegu.

Bieżnik kierunkowy opony Fulda Kristall Control HP posiada szereg cech konstrukcyjnych, które sprawiają, że jest on najbardziej efektywny w warunkach zimowych. Dwa centralne kanały połączone z obwodowymi lamelami pozwalają na szybkie pozbycie się nadmiaru śniegu i błota pośniegowego w strefie kontaktu.

Zwiększa to właściwości trakcyjne opony. Ponadto system małych lameli może z powodzeniem poradzić sobie z odprowadzaniem wody, zwiększając wydajność opony podczas jazdy na mokrej nawierzchni.

Skład mieszanki gumowej został całkowicie przeprojektowany. Obecnie mieszanka zawiera liczne polimery, które sprawiają, że guma pozostaje elastyczna przez cały czas (nawet w niskich temperaturach). Ta właściwość ma pozytywny wpływ nie tylko na przyczepność opony, ale także na jej trwałość.

Warto również wspomnieć o innowacyjnej strukturze ramy, dzięki której opona jest w stanie sprostać znacznym obciążeniom, nie ulegając przy tym uszkodzeniom. Funkcja ta jest istotna w przypadkach, gdy zamierzamy korzystać z samochodu w trudnych warunkach zimowych.

Zalety opony Fulda Kristall Control HP:

  • Zastosowanie technologii Snow Catcher, która pozwala na sprawne pokonywanie zaśnieżonych dróg;
  • ulepszona mieszanka gumowa o wysokiej zawartości polimeru. Dzięki temu opona lepiej przystosowuje się do trudnych warunków zimowych;
  • kierunkowy bieżnik z systemem lameli skutecznie usuwa śnieg, błoto pośniegowe i wodę z powierzchni styku opony z nawierzchnią;
  • długi okres eksploatacji

Dostępne rozmiary opon Fulda Kristall Control HP

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: Nieczynne

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.