Fulda Conveo Trac 2 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Fulda Conveo Trac 2

Fulda
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Fulda Conveo Trac 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Fulda Conveo Trac 2 to opona zimowa, która jest następcą modelu Trac M+S, który zdobył sporą popularność zarówno wśród kierowców, jak i recenzentów. Nowy model jest ulepszony pod wieloma względami, choć jego główna idea się nie zmieniła – dostarcza bezpieczeństwo i komfort jazdy dla samochodów dostawczych. 

Jest to opona zimowa, która mieści się w segmencie średnim, jednak potrafi powalczyć z dużo droższymi modeli na przestrzeni wielu aspektów – wytrzymałości, przyczepności i żywotności. Nic w tym dziwnego, gdyż Fulda to firma, która ma już ponad 100-letnie doświadczenie, które wykorzystała przy tworzeniu tego modelu.

Gęste rozmieszczenie lameli na całej powierzchni bieżnika zapewnia świetną przyczepność nawet w bardzo trudnych warunkach, które mogą spotkać kierowcę w trasie. Opony zimowe muszą jednak posiadać też odpowiednie możliwości odprowadzania wody.

Model Conveo Trac 2 rozwiązuje ten problem poprzez implementację szerokich kanalików, które umożliwiają szybki drenaż usuwający wszystkie zanieczyszczenia. Wszystko to sprawia, że możliwość wystąpienia zjawiska aquaplaningu została zminimalizowana.

Samochody dostawcze pokonują bardzo długie trasy, co nie umknęło producentom tego modelu. Postarali się oni, aby nacisk został równomiernie rozłożony na całej oponie, aby zmniejszyć opory toczenia. W rezultacie otrzymano model, który może pochwalić się bardzo niskim zużyciem paliwa. Jest to rozwiązanie, które ucieszy nie tylko portfel, ale też środowisko naturalne, do którego dostanie się mniej dwutlenku węgla.

Testy opony zimowej Fulda Conveo Trac 2

Z racji na to, że opona Conveo Trac 2 jest nowością na rynku, żaden profesjonalny recenzent nie zdążył jeszcze przeprowadzić na niej testów porównawczych. Wielu klientów zdążyło jednak już zakupić ten model i podzielić się swoją opinią na jego temat.

Kierowcy chwalą go głównie za świetną przyczepność, którą utrzymuje niezależnie od stosowanego nacisku, jak i rodzaju powierzchni, po której się porusza. Wspominają też o tym, że są to opony bardzo ciche.

Dostępne rozmiary opon Fulda Conveo Trac 2

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: Nieczynne

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.