Fulda Kristall Control SUV | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Fulda Kristall Control SUV

Fulda
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Fulda Kristall Control SUV

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Fulda Kristall Control SUV to nowa opona terenowa High Performance (HP) przeznaczona do jazdy w trudnych warunkach zimowych. Została ona opracowana specjalnie dla nowoczesnych samochodów terenowych, które ze względu na swoją wagę i duży prześwit potrzebują specjalnych opon zapewniających niezawodną przyczepność i dobre prowadzenie, zwłaszcza w warunkach zimowych. 

Opony Fulda pomagają uzyskać doskonałą kontrolę nad pojazdem, dobrze radzą sobie na śniegu i lodzie, błocie i wodzie. Produkty marki Fulda znane są z wysokiej jakości, doskonałej wydajności, komfortu i bezpieczeństwa.

Kristall Control SUV to wysokiej jakości opona o konkurencyjnej cenie, która w żaden sposób nie wpływa na jej ogólne osiągi. Doskonałe prowadzenie tego modelu SUV-a na śniegu jest zasługą zastosowania opracowanej przez Fuldę technologii SnowCatcher. Przeplatające się centralne rowki bieżnika tworzą rozległą sieć, która zatrzymuje śnieg podczas jazdy. Ze względu na dobre właściwości adhezyjne sam śnieg jest wykorzystywany do poprawy przyczepności.

Ulepszony wzór bieżnika ze wzmocnionymi elementami barku poprawia stabilność jazdy w terenie na suchych drogach. Trójwymiarowe lamele typu Bubble Blades zwiększają sztywność centralnej części bieżnika, poprawiając tym samym stabilność kierunkową i prowadzenie na suchej nawierzchni.

Wzór bieżnika opony Fulda Kristall Control SUV tworzy zoptymalizowany kształt powierzchni styku z podłożem z równomiernym rozkładem nacisku, co zapewnia równomierne zużycie i duży przebieg.

Lekka konstrukcja opony i innowacyjna mieszanka o wysokiej zawartości krzemionki odpowiada za lepszą kontrolę strat energii, co przekłada się na niższe opory toczenia i mniejsze zużycie paliwa.

Model terenowy Kristall Control jest obecnie dostępny w ośmiu rozmiarach od 215/70 R16 100T do 275/45 R20. 

Testy opony zimowej Fulda Kristall Control SUV

  • Test ADAC w rozmiarze 235/55 R17, opona zimowa Fulda Kristall Control SUV otrzymała notę dostateczną (11. miejsce, 2020 r.);
  • Test Autobild w rozmiarze 235/60 R18, opona zimowa Fulda Kristall Control SUV otrzymała notę dobrą+ (3. miejsce, 2018 r.).

Dostępne rozmiary opon Fulda Kristall Control SUV

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: Nieczynne

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.