Fulda Kristall Montero 3 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Fulda Kristall Montero 3

Fulda
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Fulda Kristall Montero 3

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

4.82/6

Fulda Kristall Montero 3 to opona zimowa, która jest już trzecią edycją bardzo znanej i chwalonej serii, która podbija serca zarówno kierowców, jak i recenzentów. Jest to model wpisujący się w klasę średnią, która odznacza się rozwiązaniami, które mogą konkurować z najdroższymi modelami, jednocześnie będąc ekonomicznie dużo dostępniejszą.

Opona Kristall Montero 3 została dedykowana samochodom osobowym, którym przyszło zmagać się z trudnymi warunkami zimowymi. Marka Fulda postawiła w tym wypadku na bieżnik kierunkowy, który na przestrzeni ostatnich lat spisuje się wzorowo na powierzchni pokrytej śniegiem, jak i błotem.

Zastosowano tutaj gęsto rozstawione rowki w kształcie litery V, które odpowiadają za przyczepność, zachowując się niczym wbijające się w nawierzchnię ząbki.

Mieszanka gumowa to coś, za co ludzie cenią markę Fulda – zawsze jest ona dopracowana do ostatniego szczegółu, pozwalając na zachowanie odpowiedniej elastyczności ogumienia nawet w skrajnych temperaturach. Pomaga to zachować bieżnik w dobrym stanie przez długi czas, chroniąc go przed ścieraniem, jak i innymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Specjaliści marki Fulda postarali się również o równomierne rozłożenie nacisków na całą powierzchnię opony. Efektem jest obniżenie oporów toczenia, które skutkują redukcją zużywanego paliwa.

Wszystko to pokazuje, że Fulda Kristall Montero 3 to model, który jest nie tylko ekonomicznie dostępny zarówno pod względem zakupu, jak i eksploatacji, ale też bardzo bezpieczny i zapewniający pełny komfort prowadzenia. Jest to świetny wybór dla każdego, kto szuka solidnych opon na trudny, zimowy okres.

Testy opony zimowej Fulda Kristall Montero 3

Na przestrzeni ostatnich pięciu lat nie przeprowadzono żadnych testów porównawczych modelu Kristall Montero 3. Nie powstrzymuje to jednak wielu kierowców przez ich zakupem, gdyż wciąż sprawdzają się one świetnie.

Użytkownicy dostrzegają największe zalety w ich przyczepności na różnych nawierzchniach, stosunku jakości do ceny, jak i długiej żywotności.

Dostępne rozmiary opon Fulda Kristall Montero 3

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2021 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia