Fulda Kristall Montero 2 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Fulda Kristall Montero 2

Fulda
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Fulda Kristall Montero 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

4.71/6

Fulda Kristall Montero 2 to opona zimowa klasy średniej, która została przeznaczona dla kierowców samochodów osobowych. Jest to model, który zapewnia świetną przyczepność zarówno na śniegu, jak i błocie, a wszystko to dzięki ponad stuletniemu doświadczeniu marki Fulda, która zastosowała wysokiej jakości materiały i połączyła je z nowinkami technologicznymi.

Bieżnik, który został wykorzystany w modelu Kristall Montero 2, ma postać kierunkową, która od lat cieszy się najlepszymi wynikami pod względem osiągów i bezpieczeństwa na trasach zimowych.

Wszystko to dzięki zastosowaniu sinusoidalnych lameli umieszczonych na barkach bieżnika, które pozwalają na dynamiczną jazdę, nie zmniejszając jednocześnie kontroli nad pojazdem.

Zimowe drogi są skłonne przysporzyć wielu kłopotów – jednym z nich jest dużo większe prawdopodobieństwo poślizgu. Marka Fulda poradziła sobie z tym problemem, stosując szerokie rowki pozwalające na szybki drenaż wody i zanieczyszczeń, dzięki czemu nie zdążą one zaburzyć pracy ogumienia.

W modelu Kristall Montero 2 zastosowano specjalistyczną mieszankę gumową, która pozwala na zachowanie odpowiedniej elastyczności opon nawet w bardzo niskich temperaturach. Jest to absolutnie konieczne, aby zachować odpowiednią przyczepność do nawierzchni.

Aspekt ten pozwala też na przedłużenie żywotności całej konstrukcji – szczególnie w połączeniu z dobrym rozłożeniem nacisku. Ten ostatni czynnik wpływa na zmniejszone opory toczenia, które pozwalają oszczędzić paliwo, co bezpośrednio przekłada się na zmniejszenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery.

Testy opony zimowej Fulda Kristall Montero 2

Model ten nie zdążył jeszcze przejść profesjonalnych testów porównawczych. Nie wpływa to jednak w żadnym stopniu na jego popularność. Kierowcy ufają firmie Fulda, która od lat dostarcza na rynek solidne opony.

Użytkownicy, którzy zdążyli zakupić oponę Kristall Montero 2, chwalą ją za świetny stosunek jakości do ceny, jak i bardzo krótką drogę hamowania. Nie umknęło też ich uwadze, że świetnie radzi sobie z minimalizacją aquaplaningu.

Popularne rozmiary opon Fulda Kristall Montero 2

Dostępne rozmiary opon Fulda Kristall Montero 2

13 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: Nieczynne

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.