Fulda Conveo Trac 3 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Fulda Conveo Trac 3

Fulda
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Fulda Conveo Trac 3

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Fulda Conveo Trac 3 to opony zimowe klasy średniej, przeznaczone do szerokiej gamy samochodów dostawczych oraz lekkich pojazdów ciężarowych. Jako następca popularnego wśród kierowców modelu Conveo Trac 2, prezentowany model charakteryzują poprawione ogólne parametry jezdne oraz osiągi w zakresie jazdy na śliskiej i zaśnieżonej nawierzchni. 

Niemiecki producent konsekwentnie dąży do zapewnienia możliwie najwyższego poziomu bezpieczeństwa oraz niezawodności, które są ważnymi czynnikami przy prowadzeniu aut dostawczych. 

Prezentowane opony zimowe zostały wyposażone w dodatkowe wzmocnienie w strefie barkowej bieżnika, dzięki czemu ogumienie cechuje zwiększona wytrzymałość na dodatkowe obciążenia pojazdu, a także bardziej stabilny tor jazdy. 

W oponach zimowych Fulda Conveo Trac 3 zastosowano sprawdzony bieżnik o rzeźbie kierunkowej. Został on wyposażony w innowacyjny system rowkowania poprzecznego, który w połączeniu z szerokimi kanałami bocznymi ma za zadanie sprawnie odprowadzać wodę, błoto pośniegowe oraz zanieczyszczenia spod opony. 

Dzięki temu prezentowany model opony nie tylko zapewnia lepszą przyczepność na mokrej nawierzchni, ale też zmniejsza ryzyko wystąpienia poślizgu na poduszce wodnej, czyli tzw. aquaplaningu. 

Choć śnieg podczas polskiej zimy pojawia się coraz rzadziej, producent przygotował opony również i na to. Technologia Snow Catcher Technology w unikatowym wzorze centralnej części bieżnika zwiększa interakcję ogumienia z nawierzchnią, przyczyniając się do zwiększenia przyczepności i stabilności hamowania. 

Lamele 3D zastosowane w bieżniku Fulda Conveo Trac 3 pozytywnie wpływają na stabilność i płynność podróży, która jest ważna podczas dalekich odcinków pokonywanych samochodem dostawczym. Tyczy się to nie tylko zaśnieżonych dróg, ale też suchej nawierzchni, której wbrew pozorom w zimowym sezonie nie brakuje.

Opony Fulda Conveo Trac 3 to bardzo dobra propozycja dla kierowców, którzy oczekują stabilnego oraz bezpiecznego podróżowania na długich, zimowych trasach.

Popularne rozmiary opon Fulda Conveo Trac 3

Dostępne rozmiary opon Fulda Conveo Trac 3

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: Nieczynne

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.