Pirelli MT 60

Pirelli
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Pirelli MT 60

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Pirelli MT 60 to opona przeznaczona zarówno do warunków drogowych, jak i terenowych, pomagając motocyklom typu enduro w osiąganiu wysokich prędkości w bezpieczny i komfortowy sposób. Model ten należy do segmentu premium, charakteryzując się wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów, które stały się podstawą dla nowinek technologicznych. 

Włoski producent jest znany z implementowania zaawansowanych rzeźb bieżników, które sprawnie radzą sobie w każdych warunkach pogodowych. Nie inaczej jest w przypadku tego modelu, gdzie zastosowano specjalistyczne ułożenie rowków, które pozwala na sprawny drenaż nadmiaru wody i zanieczyszczeń, co redukuje wpływ akwaplanacji na poziom przyczepności ogumienia do nawierzchni. W ten sposób możesz cieszyć się komfortem podróży i możliwością agresywnych manewrów na zakrętach. 

Pirelli MT 60 najważniejsze atuty

Model Pirelli MT 60 opracowany został na podstawie nowoczesnej mieszanki gumowej, która zachowuje swoje elastyczne właściwości nawet podczas bardzo wysokich temperatur.

Dla kierowcy oznacza to wysoki poziom odporności na pomniejsze uszkodzenia mechaniczne, a w tym zbyt szybkie ścieranie się bieżnika. Rezultatem jest ogumienie, które przez długi czas zachowuje swoje właściwości, pozwalając na odpowiednią kontrolę nad pojazdem.

Marka Pirelli zawsze dba o swojego klienta, troszcząc się o jego komfort ekonomiczny. W tym przypadku również udało się tego dokonać, obniżając opory toczenia. W ten sposób zredukowano ilość spalanego paliwa, co przekłada się bezpośrednio na oszczędności, a pośrednio na zmniejszenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery.

Dostępne rozmiary opon Pirelli MT 60

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.